Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nálatok is volt...

Anyukák! Nálatok is volt olyan időszak amikor a pár hónapos babátokat egyszerűen nem lehetett letenni mert csak sírt, hisztizett?

Figyelt kérdés

Kisbabám 3 hónapos, de majdnem egy hete csak ölben marad meg...mit tegyek?

Minden jel arra utal, hogy jön a foga, de az ínyén nem látok igazán duzzanatot v. ilyesmit. Így gondolom nem adhatok neki semmit. Vagy ti adnátok neki vmi homeos szert?


Első baba, tapasztalatlan vagyok.

Köszönöm!


2012. okt. 29. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
NEM HISZTIZIK EGY EKKORA BABA.
2012. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
F
2012. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Front hat rá vagy szeparácios szorongás vagy a fogcsirák mozgolodását érzi
2012. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Szeparációs szorongás már ilyen kicsi babánál is lehet?

2012. okt. 29. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:

siman kezdi észrevenni megtapasztalni hogy ő és anya nem ugyanaz két személy, kezd kitárulkozni a világ, lehet félelemmel tölti el.sok türelem kell

frontra ha érzékeny mindig nyüszisebb lesz ilyenkor, illetve a fogak is lassan kifelé indulnak

2012. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom három és fél hónapos, az elmúlt kép napban vagy aludt, vagy sírt mikor fent volt, rosszul esik és elég fáradékony. Szerintem Őt ez az idő viseli meg, és az óraátállítás is megborította. Gondolom egy hét alatt rendeződik majd a dolog, legalábbis remélem. Én már kentem be az ínyét dologéllel, és az megnyugtatta.
2012. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kedves utolsó, nálatok egyértelműen látszik, hogy jön a foga? Bekenhetem én is, ha még nem tudom 100%-ra, hogy a foga miatt ilyen? Mert minden tünet megvan, de az ínyén konkrétan nem látok változást.

2012. okt. 29. 18:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia nálunk is volt ilyen időszak időnként ilyenkor kenguruba tettem és szinte egész nap igy volt mert másképen sirt ha letettem.Valoszinű szeparácios szorongás azon peddig csak az segit ha kézben vagy magadra kötve veled lehet.Ez majd elmulik egy idő után de,még lessz egy párszor.kitartás
2012. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem látszik, hogy jönne a foga, de mégis megnyugtatta.
2012. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma beszéltem a dokival, szerinte ezek a szerek amit az ínyre kell kenni csak 10-15 percig hatnak, valóban így lenne?
2012. okt. 30. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!