Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények? Ki adatja be és...

Vélemények? Ki adatja be és ki nem az influenza elleni oltást?

Figyelt kérdés
Párom nagynénje gyerekorvos mellett aszisztens és ő azt mondja felesleges :/ Mert ez csak egy fajta ellen véd a többi 99 ellen meg nem..... Na mondom jó. Az anyai ösztön azt súgja adassam be, de amikor ilyeneket mondanak nem tudom mi legyen... melyik a jobb.
2012. okt. 29. 13:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a jó hogy a dokink rám bízza. Nem akar ránk erőltetni semmit. A tápszerünket is én választottam meg és nem azt tukmálta amit "kötelezően" nyomatnia kell mert a képviselője ezt kéri. Szóval leülök vele beszélni. mondjuk nem járunk bölcsibe, nincs ovis tesó (aki haza hozná) Szóval még ilyen is is érzéseim vannak.
2012. okt. 30. 22:39
 12/13 anonim ***** válasza:

"minek kitenni őt ennek?"

mert fogalmad sincs az oltással minek teszed ki őket...

Én nem vagyok oltás ellenes az kötelezőn felül is oltatok de csak azt amiben biztos vagyok, ez csöppet sem az !!!!

2012. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem te is azt mondod inkább ne?? Mert már hajlok inkább a ne-re!!
2012. okt. 30. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!