Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is korábban kelnek a...

Gabszem kérdése:

Nálatok is korábban kelnek a babák 1 órával az óraállítás óta?

Figyelt kérdés
Este ugyanakkor rakjuk le mint óraállítás előtt, vagyis 1 órával később és mégis 1 órával korábban kel. Vissza fog állni az ébredése?
2012. okt. 30. 07:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Remélem átáll, mert így nehezebb vele bírni, hosszú a nap neki :)
2012. okt. 30. 10:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan akkor fekszik a lányom, mint eddig, de 1 órával korábban kel! Eddig 8kor kelt, most fél7-7kor! :(
2012. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12.vagyok!

Azt olvastam, h a szervezetnek 10 nap kell, h átálljon rendesen! remélem így lesz! :)

2012. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát mi nem vagyunk hajlandóak az óraátállításhoz igazítani mindent.

Én mindig rugalmasan kezeltem a napirend témát, nem katonaságnál van a gyerek, hogy időre egyen, igyon, aludjon.

Nekem sem olyan könnyű átállni, hát még egy pici babának, szóval nem erőltetem. Most minden egy órával előbbre csúszott (legalábbis az átállított időhöz képest, mert amúgy normálisan ugye minden maradt a régiben), de nem igazán zavar. Ha időre járnék pl dolgozni, akkor ez nyilván nem lenne megoldható, de azért vagyok itthon, hogy vele foglalkozzak, nem az órával :)

2012. okt. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!