Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nagyon sokat bukott a...

Ma nagyon sokat bukott a lányom! Lehet, h a joghurttól?

Figyelt kérdés
Ma adtam először a lányomnak joghurtot(pár kanállal) Azóta bukott párszor... Lehet attól?
2012. okt. 30. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Lehet, hogy a joghurttól
2012. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos! Elég sokat mozgolódik napközben, szóval nem fogadnék rá, h tuti ettől... De azért meglepődtem, mert ennyit nem szokott.... Meg enni se evett ma annyit, mint máskor... jó kedvű, aktív... lehet semmi köze a joghurthoz, de gondoltam azért megkérdem...
2012. okt. 30. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet attól.

próbáld meg hogy most 2-3 napig nem adsz neki joghurtot meg semmi újat se.majd utána megint adj neki joghurtot és ha újra sokat bukik akkor kérdezz rá a gyerekdokinál.

2012. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én gondoltam arra is, h az élőflórát nem bírja a pocakja! Elég szúrós szagút buki, úgyhogy megmerem kockáztatni, h lehet ez már hányás, de nem volt sok belőle, így ma nem rohanok még dokihoz! Ha holnap se változik, elviszem... de remélem tényleg csak az élőflóra!
2012. okt. 30. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!