Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vendégségben hogyan altatjátok...

Vendégségben hogyan altatjátok a babát?

Figyelt kérdés
Ebédre mennénk, de nálunk 12-kb 14.30-ig van alvásidő.ti hogyan oldjátok ezt meg? (babakocsi kizárva, nem alszik benne)
2012. okt. 30. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldható, kérném, hogy alvásidő után mehessünk, késői ebédre. Amikor a nagynénémékhez megyünk egész napra vendégségbe, akkor egy besötétített szobába teszünk a földre egy matracot és azon altatom, legurulni sem tud.
2012. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

na most biztos le leszek pontozva...de nekünk az alvásidő szent!

Én mindig mondtam a vendéglátónak,hogy nekünk csak délután,alvás után jó...

2012. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontozlak le a szent alvásidő miatt, de azért nyugodtan lehet rugalmasan kezelni az alvást. Főleg, ahol több gyerek van, előfordul olyan, hogy akkor van program, és menni KELL!


Így a kicsi így járt, alszik, amikor tud, és ahol.

Ha akkor értek oda, úgysem fog rögtön elaludni.

Én nemrég pl, az autóval mentem egy kört, és ott aludt, beálltam a barátnőmékhez az udvarba, és jól kialudta magát a kocsiban.

2012. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hétvégén mentünk anyuékhoz. Még nem aludt máshol délben az én fiam sem most 7 hónapos. Vittük a kisplédjét és van két mancsikolója amivel alszik mindig. Ezeket is vittük. Még én is meglepődtem, hogy ugyanannyit aludt mint itthol. De egy távolabbi csendes szobába tudott pihenni. Ilyen nem mindenhol van. Gondold át, hogy meglehet-e oldani abban a lakásban ahová mentek. ha nemigazán , akkor csak alvás után indulnék én a helyedben.
2012. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anikó1985 ***** válasza:
100%
Én elringatni is szoktam ha nem megy másképp, és úgy teszem az ágyba. Vagy az én fiam anyatejes és cicin alszik el legtöbbször.
2012. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam három hónapos és elég gyakran megyünk vendégségbe. Elringtom, ha nagyon nyűgős és a hordozóban alszik. Vagy a kanapén. Neki úgymond mindegy hol alszik, mert bárhol képes rá.
2012. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kisfiam másfél éves, örökmozgó. Az a baj, hogy számára teljesen idegen helyre megyünk, tehát minden érdekelni fogja jön-megy, nehéz lesz altatni, mivel nincs félreeső szoba. Meglátjuk, vagy alvás után megyünk, vagy kitalálunk valamit. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. okt. 31. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!