Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bundazsák kérdés fél évesnél,...

Bundazsák kérdés fél évesnél, van fotótok róla esetleg?

Figyelt kérdés
Nagyobbik gyernekemért megyünk a kicsivel minden nap az oviba. Most, h bejöttek a hidegek, gondolkodtam, hogyan lehetne megoldani, h a kicsit ne kelljen overálból ki-be, amikor beérünk az oviba. A bundazsák jónak tűnik, az a típus, amikor csak a feje van kint. Mert akkor egyszerűen csak kiemelem és kész. Használt már valaki ilyet? hogy bírja a baba, h le van "kötve" a keze??
2012. okt. 30. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Atroposz!

Én nem kötekedésnek szántam amit írtam!Képzeld én se teszem a 3 éves lányomat kocsiba.Nincs is még 3 éves!

Én azt csak példának írtam hogy a mienkének az alját lelehet cipzárazni úgy a lába ki tud lógni éppen ezért sokáig lehet használni.

Ha megnézed amit belinkeltem az se olcsó.De megvettem én is,mert kell.És megveszek mindent a kislányomnak ami kell neki.Újonnan!

2012. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Atroposz ***** válasza:
Én is csak válaszoltam.Nem kötekedek.Szóval te nem vetted volna meg ,hát én meg vettem ennyi.Még csak le sem pontoztalak.:)
2012. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most köszönjem meg hogy nem pontoztál le?

Na részemről ennyi!

2012. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Atroposz ***** válasza:
Na ilyen ember az, aki mindenben hibát talál.
2012. nov. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Atroposz ***** válasza:
ja és te nyugodtan lepontozhatsz.
2012. nov. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!