Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bundazsák kérdés fél évesnél,...

Bundazsák kérdés fél évesnél, van fotótok róla esetleg?

Figyelt kérdés
Nagyobbik gyernekemért megyünk a kicsivel minden nap az oviba. Most, h bejöttek a hidegek, gondolkodtam, hogyan lehetne megoldani, h a kicsit ne kelljen overálból ki-be, amikor beérünk az oviba. A bundazsák jónak tűnik, az a típus, amikor csak a feje van kint. Mert akkor egyszerűen csak kiemelem és kész. Használt már valaki ilyet? hogy bírja a baba, h le van "kötve" a keze??
2012. okt. 30. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen volt,ebbe is jól be tudod bugyolálni.

[link]

2012. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és ebből csak a feje volt kint? Vagy a mellkasa is? És ha a mellkasa is, akkor mit adtál rá? Mert elvileg ez alá már csak sima itthoni ruha elég, nem? ha csak a feje van kint...
2012. okt. 30. 22:01
 3/15 Atroposz ***** válasza:
Ez alá még mit adtál alá? Nekünk nyitott sport babakocsink van.Most jelenleg téli anorák +takaró+ vékony lábzsákunk van.
2012. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan volt amit az első válaszoló írt, és nagyon szerettem! még nem kell nagyon aláöltöztetni szerintem. Én mindig úgy oldottam meg, hogy ha úgy éreztem hogy kivan a mellkasa, tettem oda egy vékony takarót, a zsákon belülre. így voltam nyugodt. csak javasolni tudom, télen nagy hidegben is meleg, nem fújja át a szél!
2012. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Ebbe bele tudod úgy is tenni hogy a kezei kint legyenek és alá is tudod dugni neki és akkor csak nyaktól felfelé van kint.Igaz hogy jó meleg de rendesen be kell alá öltöztetni(overál).Én nagyon szerettem mert vízlepergetős és tisztítani is könnyű.És sokáig lehet használni mert az alját le lehet cipzárazni.

2012. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Atroposz ***** válasza:
Tegnap vetettem a Brendonban. Igaz ,hogy drága volt ,de megéri.
2012. nov. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Atroposz ***** válasza:
2012. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Utolsónak.

Bocsi de én ennyi pénzt nem adtam volna érte.Igaz a mienk is drága volt,de abba még egy 3 éves gyereket is bele lehet tenni,mert az alja lecipzárazható.De a tiéteknek nem és ebbe sokáig nem fog beleférni.

Bocsi a belekotyogásért.

2012. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Atroposz ***** válasza:
1-nek egyben az utolsónak,ezt is kilehet cipzározni csak alul.Mondjuk én megtudom oldani, hogy 3 évest nem kell majd baba kocsiztatnom.
2012. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Atroposz ***** válasza:
Ja és annyi mindent kap használtan a gyermekem ,hogy most vadonatújan megengedhettem neki és magamnak.
2012. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!