Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnycsatorna elzáródás? Van...

Könnycsatorna elzáródás? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk az 1hónapos vizsgálaton,ahol azt mondták nagyon váladékos a kislányom szeme. Adtak szemcseppet de ha jövő hétig new javul,menni kell a heim pálba,ahol kimossák neki. Volt valakinél ilyen? Használt a csepp?
2012. okt. 31. 08:15
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Lányomnak is volt.Mi nem kaptunk cseppet.Heim Pálban a szemészeten kb 2 perc alatt átmosták.Akkor volt 5,5 hónapos,most 9 hónapos a lányom.Azóta nincs gond.Nagyon ügyesen csinálták.Sírni sem volt ideje:)
2012. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, születése óta gondok voltak a fiam bal szemével, váladékozott, cseppeket kaptunk, több félét,semmit nem használtak. Elpazaroltunk ezzel heteket-hónapokat. Először majdnem 4 hónaposan mosták át a könnycsatornát, majd 5 és 6 hónaposan. Az utolsó kezelés volt a megváltó. Ha nem javul, essetek át rajta minél hamarabb, nem fájdalmas, azért sír, mert lefogják, te nem lehetsz bent, de szerintem jobb így. Jobbulást a kislánynak!!! :-)
2012. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
Engem nem küldtek ki.
2012. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-asnak: 2-es vagyok, 2 kórházba vittem a fiamat, első helyen elszúrták, nem részletezem, másik kórházat kerestünk. Egyik helyen sem maradhattam bent, ők fogták le. Senkit nem engedtek, hogy bent maradjon, minden szülőt kiküldtek. Akkor kórháza válogatja
2012. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jégtánc ***** válasza:
DR Végsheő Andrea csinálta a Heim Pálban.
2012. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,akkor biztos,hogy ez a baj,mert születése óta nagyon csipás mindig mind a két szeme,akkor hamar megvan ez az átmosás?
2012. okt. 31. 13:19
 7/7 Jégtánc ***** válasza:
Nincs mit,szívesen.Nagyon hamar megvan.2 perc talán,ha egyáltalán volt annyi.Bár gondolom dokitól függ.Akit írtam fentebb,ő nagyon jól gyorsan,határozottan csinálta.Ráadásul kedves is.Remélem mindig ilyen,és nem csak olyan napja volt:)
2012. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!