Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babám miért kel fel...

1 éves babám miért kel fel éjszaka enni?

Figyelt kérdés
Idáig átaludta az éjszakát teljesen, most egy hete van, hogy kétszer is eszik tápszert. Reggel már kap tejet.Vajon mi lehet az oka az éjszakai éhségének?
2009. aug. 11. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos, hogy azért kel fel, mert éhes???

Nem kell minden ébredésnél etetni.


Az én kisfiam akkor ébredt fel éjjelente, amikor 4 foga jött egyszerre. Picit átvittük a mi szobánkba, rajzolgatott, játszadozott, majd 1 óra múlva már aludt tovább. Ezidő alatt, amíg ébren volt, vízzel kínáltam, igaz nem sokat ivott.


Napközben mit és mennyit, milyen időközönként eszik a babád?

2009. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reggel 9 körül kel, akkor eszik kenyér vaj felv sajt pari, tejjel v.kakaóval. 12 körül ebéd (főzi) 3*4 körül gyümölcs, 6 körül van hogy 7 velünk vacsizik, plussz néha előtte vagy utánna nasi (joghurt, rudi, piskóta, kuki,. 1/2 9-kor vacsi tápszer ez eltart 10-ig is. és akkor hajnalban 3 körül kel. Nincs ébren, kiveszem mert csak sirdogál, vizet iszik, forgolódik, nyüszög, csak a tápi altatlja el, és nem keveset hanem 160 ml eszik, de lehet, hogy a 190 is meginná, mert akkor fordul hasra ha kifogy az üvege.
2009. aug. 11. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:

És mennyiket eszik napközben?

Az én fiam 1 évesen már 3 deci tejet/tápszert ivott vacsira. A főzelék mennyiség is 3 deci/300 g körül volt.

Gyümölcs szintén. Kenyér egy szelet (én sütöm). Joghurtból 1-2 pohár is elfogyott, attól függ mekkora doboz.

2009. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Változó, ma pl rengeteget evett, kiváncsi leszek az éjszakára. Én is arra gondoltam, hogy amikor nagy meleg van nincs olyan jó étvágya és éjszaka éhes. Hát meglátjuk. Akkor akkora baj csak nincs. Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 12. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!