Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet játszótérre vinni...

Mikor lehet játszótérre vinni a babát?

Figyelt kérdés

Hintázni már szokott, homokozóra gondolok.

9 hós, mászik, kapaszkodva lépeget, felül, feláll 7 hós kora óta, tehát stabil.


2009. aug. 11. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi 1 évesek vagyunk de még mi is csak a hintánál tartunk és a nézelődésnél.Esetleg a körbeforgónál ahová én is beülhetek.

Szerintem homokozó nálunk majd jövőre marad, bár ha nem veszi a szájába a homokot talán már elkezdhetnénk.

2009. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor nincs 40 fok...bármikor.
2009. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiammal 9 hónapos korában kezdtük a hintázást és mivel annyira izgatta h mi van a homokozóban, hát azt is kipróbáltuk, ekkor 10 hónapos volt, illetve még most is annyi. Először csak ült benne és nézte a többi gyereket, másodszor már a szélébe kapaszkodva araszolgatott, kicsit belenyalt a homokba, de mivel nem ízlett neki többé nem tette. Sajna azonban vannak apró gyöngykavicsok is benne, az viszont érdekli, tegnap is alig győztem kivenni a kezéből. A csúzdát még fordítva használja, az aljából mászik felfelé, persze fogni kell h le ne essen. Úgy látom tetszik neki.
2009. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos fiam a homokban mászik, lapátot nézeget, igaz figyelem hogy a homokot ne egye, egy-két falat volt eddig csak.
2009. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!