Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babát nem korai játszót...

1 éves babát nem korai játszótérre vinni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom b. 10 hónapos volt, mikor először elvittem. Mivel már biztosan ült, így a hintázást nagyon élvezte :))) A többi játékkal még nem tudott akkor mit kezdeni, a homokozóba meg még nem raktam le, mert csak mászni tudott és mindent a szájába tömött, de 1 évesen már azokat is élvezte..
2010. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neeemm!,miért lenne korai?az én lányom 14 hónapos de kb.8 hónapos kora óta vittük!akkor még csak hintázott meg a kezét fogva sétált,de az 1 szülinapján már egyedül rohangált,homokozott,hinta palintázott stb..
2010. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Ugye nem te vagy az anyja?

Ez nem komoly kérdés, ugye?


Mitöl lenne korai?

Minél elöbb viszed annál többet tanul, lát a világból. Ha még csak olyan pici hogy csak nézelödik akkor is érdemes kivinni ismerkedik a világgal. Aztán ahogy már lehet neki mutogatni dolgokat látja a többi gyereket.

Egy éves gyereket már simán érdemes állatkertbe is elvinni.

2010. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

dehogy is! 1 éves a babám, imád csúszdázni, lipityókázni (ez a libikóka neve nálunk) és babahintázni! :)

nyugodtan, csak figyelj a sok kis megvadult gyerekre, mert simán fellökik, nem számítanak rá, hogy a babád még könnyen kibillenthető az egyensúlyából.

2010. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 8 hónaposan volt először, azóta rendszeres napi program. Egyre több mindent tud használni, és egyre ügyesebb, jobban is élvezi:)
2010. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis korai! Addig is inger gazdag környezetben van, emberek, gyerekek közt, feltételezhetően jó levegőn. 1 évesen már kell tudni stabilan ülnie hintáztatni nyugodtan lehet, sőt kakasoztatni is ha fogod a derekát, csúszdázhat is. Jó móka lesz neki!
2010. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi 6 hós korától járunk!először én ültem a homokban ő meg az ölemben,és nagyon arin figyelte a többi gyereket!Majd 2 hét múlva már ő ült a homokban és vakarászta a kezével!

Meg a babahintában már ügyesen ült és imád hintázni!7 hósan csúzdáztattuk is hogy fogtam mind a két kezét és nagyon élvezte!Látja a többi gyereket és nagyon sokat tanul tőlük!

2010. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 13hónapos és viszem.Nem azért,h neki való játékok lennének,hanem mert imádja a gyerekeket és hát anyának is jó beszélgetni.
2010. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!