Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivehetőek a chicco járássegít...

Kivehetőek a chicco járássegítő lábai?

Figyelt kérdés

Szeretném elpakolni és nem nagyon jön ki. Ha nem kivehető akkor meg nem kéne eröltetnem...

Emlékszem, amikor összeraktam akkor bekattant valami, de nincs már meg róla semmi leírás és így egyben nem fér el sehol.

Ilenünk van: [link]


2012. nov. 1. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen kivehető , pont a napokban postáztam egyet....egy nagyon laposfejű csavarhúzó és sok ovatosság kell hozzá...a csavarhúzó lapfejét a lába mellé beteszed és óvatosan befeléfeszítve kihúzod a lábat...a lényeg hogy egy kis pöckök tartja bent amin át kell pattania sérülés nélkül...a legfontosabb hogy a szemedre és egyébre vigyázz, mert a csavarhúzó kirepülhet :(
2012. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó nagyon köszönöm! Már azt hittem senkinek nincs ilyen! :)
2012. nov. 21. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!