Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még baba az enyémen kívül...

Van még baba az enyémen kívül aki még egy évesen nem hajlandó semmijen kanalasat enni?

Figyelt kérdés
Se zöldég, se gyümölcs kanálból semmi:(( Ha a kezébe adok valamit azt elnyammogja de nem mennyiség amit eszik belőle. Még mindíg csak a tejet eszik. Már elválasztottam, így kecsketejet kap.
2009. aug. 11. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi egy hete kanalazunk hatékonyan, 11 hónapos, előtte öt hónapig próbáltam etetni-eredménytelenül. Miért választottad el, ha nem eszik? (bocs nem bántás-tényleg érdekel) A helyedben adnék tápszert.
2009. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj de én sem innék kecsketejet nem hogy a babámnak adjak!!
2009. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tápszert eddig még egy dekát se kapot és már nem is fog. Kölespépet szoktam még neki adni, vagy olyan tejpépet amiben nincs tápszer. Nekem nem szopizott, hanem üvegből evett, így fejtem. És már úgy gondoltam, hogy lassan 1 éves elég volt neki a tejcsiből, meg már nem is volt csak napi 100 ml. Így elapasztottam. 11 hósan bújt ki az első foga. A bal felső 2, rá egy hétra a jobb felső 4. Nem mindennapi sorrend. Remélem ha már több foga lesz akkor változik a helyzet és fog enni kanalasat normálisan. De van egy olyan érzésem, hogy ez már csak akkor lesz ha már saját maga fogja tudni fogni a kanalat.
2009. aug. 11. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Kitartást! Lassan megpróbálhatnád a felnőttes ételeket. Mi egyből szilárddal kezdtük, hamar rájöttünk, hogy a pépekkel nem megyünk semmire. Már eszeget, de a pépek most sem csúsznak:) (1.)
2009. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már azt próbálom neki adni amit mi is eszünk, de nem kell neki. De nem ehet egész életébe csak tejet! Majd foga enni ha úgy látja, addig meg kitartok. Köszi
2009. aug. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!