Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Van olyan köztetek...

Anyukák! Van olyan köztetek aki adott már Joya termékeket a babájának?

Figyelt kérdés
11 hós kisfiamnál a tejérzékenység gyanúja felmerül,ezért kérdem,adhatom e?
2012. nov. 2. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a szóját babáknak nem ajánlják, allergiásnak meg főleg nem, mert az is erősen allergén és fennáll a keresztallergia veszélye.

Az én kisebbik fiam a tejfehérjére allergiás, emiatt 10 hónapos kora óta 100% tejmentes diétán van és jövő héten lesz 3 éves.

2 éves kora óta kap szójás dolgokat, de csak lassan bevezetve és csak azért, mert arra bizonyítottan nem allergiás.


Inkább másféle növényi tejtermékeket próbálj meg, van pl. rizs-, zab- és mandulatej, ill. tejszín, amivel főzni lehet tejszín/tejföl helyettesítőként.

Ill. van rizspuding is, The Bridge márkájú, bioboltokban lehet kapni, de a 16. kerületben több kisebb boltban is láttam már.

2012. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én adtam, nálunk sem állt fenn a szójaérzékenység.

A tápszere is szójaalapú volt.

2012. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én alpro soya márkájút adtam,jobban szerette,mint a joya-t.nem lett tőle baja.
2012. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adtam, szépen meg is hajtotta szegényt. Meg a család többi tagját is. Úgy tűnik, mi nem bírjuk.
2012. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Akkor inkább hanyagolom.

2012. nov. 2. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hósan a dietetikus javasolta a gyermekenterológián, mert a joghurtra allergiás lett. Azóta is szójázunk és tökéletesen működik. Főzőtejszine is van...szuper ;)
2012. nov. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2012. nov. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!