Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok a Sinlac-k...

Mik a tapasztalatok a Sinlac-kal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kislányomnak hasmenése van, a doktornő most írt fel Sinlac-ot. Szeretik a babák? Hogyan adjátok? Kislányom már csak reggel és este eszik tápszert, úgy gondoltam, mindkétszer ezt adnám, lehet? Tejpép helyett is adhatom? Csak receptre lehet venni?
2009. aug. 11. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
recept nélkül is veheted, csak drága. napi 2szer eheti max, ha jól emlékszem. rá van írva, h h kell csinálnod, úgy mint a tejpépet. a fiam nagyon bírja:)
2009. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam ma kapott először (4.5 hónapos), mert a sima tápszertől már éhes maradt. Nos, nem hagyta, hogy kanalazzuk, annyira türelmetlen volt, úgyhogy vágott cumisüvegből úgy beszippantotta, mint még soha semmit :) Ebből én arra következtettem, hogy izlett neki :) Amúgy megkóstoltam, édesebb, mint más pépek, lehet, ez jött be neki :) Jól vissza is bukott belőle egy keveset, úgyhogy max erre vigyázz, ne hagyd, hogy túl gyorsan egye meg (bár ez mindenre igaz). Viszont ugyanúgy csak 2.5 órára lakott jól egy adaggal, holott ezt pont azért kaptuk, hogy több ideig kibirja délutántól estig...
2009. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintme szuper. Én még egy évesen is adtam neki.

Az én fiam anyatejes volt, és volt is tejem rendesen, de amikor lekeztük a hozzátplálást (a krumpli, az alma )székrekedése lett. Azt mondt a dokinéni, ne krumplival sűrítsem a főzelékeket, hanem sinlaccal. Bevált. Először csak afőzelékbe tettme neki , aztán a gyümibe is, volt hogy préseltem ki szöllőlevet és abba tettem bele. Később a tejes dolgokhoz is tettem ha nem volt elég sűrű (joghurt ,stb). Szóval én mindnehez használtam. A vaterán meg a teszveszen szokott leni néha. Én ott is vettem.

2009. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a tápszer az fontos, sinlac nem tejalapu. én este adóm a sürü pépet méz állagú és cumisüvegböl.a cumilyukát fórró tűvel kinyulitottam
2009. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Az én lányom is 2 napja kapja és úgy tűnik szereti. Azért írta fel a doktornő, mert lehet, hogy a tápszerektől illetve egyéb tejes dologtól jött a hasmenés, lehetséges, hogy allergia.
2009. aug. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!