Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a gyerek neve?...

Mi legyen a gyerek neve? Francia név kéne.

Figyelt kérdés
A vőlegényem francia származású, és nemsokára kiköltözök vele Franciaországba. Valószínűleg ott fog megszületni a babánk (aki még csak tervezőbe van) és szeretném tudni mik a legdivatosabb francia nevek fiúk-lányok arányban...:)

2012. nov. 2. 22:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Na most volt időm szétnézegetni, leírom amik nekem tetszenek, és elvileg kint használatos nevek :)

Lány: Océane, Louise, Clémence, Louna, Mélissa, Solène, Angelique, Fleur, Yvette

Fiú: Théo, Alexandre, Ethan, Mathias, Dominique, Lucas

Lányra valahogy többet találtam, egyébként én úgy hallottam, hogy ott is egyre többen külföldi nevet adnak a gyereknek, tehát válogathatsz angol nevek közül is :)

2012. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy francia emberke a rokonságunkban, a neve Alexandre , nekem tetszik ez a név, később ide költöztek Mo.-ra és a kisfiukat Alex-nek hívják, kint pedig(pl. látogatás alkalmával) a teljes nevén szólítják, ahogy apukáját is. Fiú név, ami személy szerint nekem még tetszik is, az pl. Sebastien, Noel. Egyébként nekem még a lány nevek közül tetszik a Charlotte, Desire, Jacqueline- ezek szerintem még annyira magyart sem törik ,ha valaki kiejti ezeket a neveket. Remélem segítettem valamennyire.

Üdv.

2012. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Zsocii válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik egy női francia név: Janelle (kiejtése: "zsánell" rövid á-val)
2012. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Zsocii válasza:
100%
hozzáteszem: nagyin ritka név a Janelle!!
2012. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Céréale
2018. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég régi kérdés, de nekem aktuálisan a kedvenceim:

Lány:

Adeline, Ophélie, Virginie, Océane, Mathilde,Élodie,Anais,Solange,Émilie,Léonie,Mélanie


Fiú:

Sébastien, Frédéric,Olivier, Bruno, Julien,Claude


Mindenképpen olyan nevet adnék,ami nemzetközi és nem lehetetlen kimondani.Nekem is francia nevem van, amit nem lehetetlen kimodani( Caroline vagyok) 18/L

2018. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mohamed, Ahmed
2018. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16-os, hogy ejtik a neved? Kerölájn? Kerolin?
2018. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Karolin
2018. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ezt majd ott meglátod. Én is francia vagyok, Lindsay Sydney a nevem. De itt egy pár ötlet:

Emma, Léa, Giselle, Gabrielle, Fleur

Ezek a kedvenceim

Amúgy Syd-nek becéz mindenki

2021. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!