Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szempont alapján...

Milyen szempont alapján választotok babafürdetőt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk beválltak a Johnsons termékek, főleg a testápoló szóval fürdetőből is Johnsonst vettem. Nem kellett csalódnom. :)
2012. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1 éves koráig gyógyszertári fürdetőt használtunk, mert mindentől pöttyös lett. Aztán rátaláltunk a nivea baby-re, attól semmi baja.

Szóval nálunk a lényeg, hogy bírja az érzékeny bőre.

2012. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kislányom meg pont a Johnsonstól volt tiszta kiütés. Aztán áttértünk a Gabira. Most már mindenből azt használunk. Nekünk az vált be.
2012. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a Johnsons szárította, azt el is hagytam, a Nivea és a Neogranormon volt jó, maradok a Neogranormonnál, mert jó is, magyar is.
2012. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmi kommersz jhonsons,vagy baba vagy ilyesmi. Bőrgyógyászatilag tesztelt terméket kizárólag.

Mindenből a babe termékeket. Nagyon jók. Keveset kell használni. Egy 500 ml testápoló fél évig elég és kb 4000 Ft. Ugyan ez a tusfürdő. A sampon is. A naptej pedig 2 nyarat kibír. Egészségpénztárra megvehető.

Összességében olcsóbb mint az agyon reklámozott kőaljszármazékokkal pancsolt babakozmetikumok !

2012. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Érdekes mert én nem néztem szempontokat! A gyógyszertári fürdetőről nem hallottam jót, így azt ki sem váltottam! Én az elejétől a neugranormon-t használom! És abból is a habfürdőt! Érdekes történet, mert azt vettem le előszőr véletlen és csak mikor kifogyott vettem észre, h habfürdő! Köv. már rendes fürdetőjét vettem, de kiszáradt a bőre! Érthetetlen... Úgyhogy a habfürdő bevált :DDD Azóta is azt használom (8hós)
2012. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva, kedves Kérdező (mert ugye szempontokat senki sem írt, csak márkákat:), nekem a következő szempontok voltak fontosak: gyógynövény alapú, tartósítószer, színezés és "műanyag-illat-mentes" kozmetikumok legyenek, amelyek nemcsak bőrgyógyászatilag, hanem szemészetileg is teszteltek. A másik kényelmi szempont pedig az, hogy interneten rendelhető legyen. Így választottam ki a frezyderm babakozmetikumokat, mert ezen szempontoknak mind megfeleltek.
2012. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem fontos volt, hogy jó illatú legyen, megbízható minőségű, a drogériák nagy részében lehessen kapni, ne legyen túl drága, könnymentes legyen. És ami nálunk nagyon fontos, sok habot lehessen csinálni belőle. Most Neogranormon fürdetőt használok.
2012. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a 5ösben elég egyértelmű szempontokat hoztam ,bőrgyógyászatilag tesztelt, ár érték arányban megfelelő, ne tartalmazzon kőalakszármazékot...

Most a 7esnek erős szövegértési problémái lehetnek ...

2012. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Örülök" hogy a 9-es támadásnak vette a válaszomat. Azt hiszem, erre szokták aztmodnani, hogy akinek nem inge, ne vegye magára. :)
2012. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!