Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadnál otthon kisfiadra...

Ráadnál otthon kisfiadra rózsaszín szandált?

Figyelt kérdés
kislányomé volt és most jól jönne benti papucsnak, siesta bör szandál, csak kicsit furcsa szegénykén, hogy rózsaszín
2012. nov. 6. 09:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk is maradt a középső gyerekről, aki lány, sok cipő, pl.: egy rózsaszín benti cipő is. Itthon simán ráadom.
2012. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ráadnám! Miért ne? Azért nem vennék másikat, mert ennek nem fiús a színe...
2012. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Szerintem nyugodtan ráadhatod. Nálunk is én vagyok a nagyobb, és az öcsémre ráadták a kinőtt cuccaimat. Ettől nem lett se meleg, se semmilyen problémája. (már 19 éves). Később, mikor már kisiskolás lettem, kértem, hogy fiús dolgokat vegyenek, mert nem igazán szerettem babázni. Így utána is azokat a holmikat használta, amit persze nem szaggattam szét. Szerintem nem lesz ebből gond.
2012. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Maximum otthon, ha senki nem látja. De rózsaszínt én sem adnék a fiamra. Volt ugyan olyan rugija, amit pizsinek használtunk, az fehér alapon apró pici piros virágos volt, de azt nem is látta más. :) A nagyobbik fiam 4 éves. A minap egy kék alapon fehér pöttyös bodyt adtam az 1 hónapos öccsére, a nagyobbik fiam pedig közölte, hogy "anya, ez lányos?!". Szóval már ő is van amit lányosnak tart. A nagyobbik fiam kapott egy vadiúj Elefanten félcipőt, barna bőr cipő, az orrán végig varrás és az oldalán volt egy rózsaszínű hullám piros pöttyökkel. Tulajdonképpen ha a nadrág rálógott, nem is látszott. Én mégsem adtam a fiamra, egyszer volt rajta, hogy akitől kapta, lássa. De engem baromira zavart, hogy az utcán lássák, hogy lány cipő van rajta... Nem vagyunk egyformák. :)
2012. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Én pont lesz@rom mit gondolnak mások ,főleg idegenek az utcán ,de a gyerek identitása igen korán kialakul. Nem nem adnám rá.
2012. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%

A gyerek identitása nem színektől alakul ki.

Én ráadnám, ha van, nem kell venni, akkor miért ne?

A fiam rózsaszín nyuszikás hálózsákban alszik, négy éves, és ilyen mintában találtam turiban neki hálózsákot.

Megnézte, mondta, h hááát, ez annyira nem szép, de felvette, és örül neki, h nem fázik.Nem lesz meleg attól, h milyen szandálban van.

2012. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Ép frászt kapok a divattól hogy felnőtt férfiak rózsaszínt hordanak.Nekik biztos ez a természetes.
2012. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%
Én azért nem adnám rá, mert fontos, hogy a cipő a saját lába alakját vegye fel, úgy taposódjon ki. Mi szinte az összes ruhát örököljük, de cipőből újat fogok venni a kisfiamnak.
2012. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
21%

Ne már, felnőtt pasik is hordanak rózsaszínt, és divatos is.

Nem egy rózsaszín cipőcskétől lesz valaki meleg!!

2012. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem lesz ettől valószínűleg meleg, de mondjuk én hidegrázást kapok a rózsaszín inget hordó férfiaktól is. Borzasztó férfiatlannak tartom. 2. vagyok
2012. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!