Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadnál otthon kisfiadra...

Ráadnál otthon kisfiadra rózsaszín szandált?

Figyelt kérdés
kislányomé volt és most jól jönne benti papucsnak, siesta bör szandál, csak kicsit furcsa szegénykén, hogy rózsaszín
2012. nov. 6. 09:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem teljesen más egy felnőtt férfi öltözéke és egy kisfiú benti cipője. Az én férjem semmi pénzért nem venne fel rózsaszínt és árnyalatait, pirosat viszont igen. Sokaktól meg azt olvastam itt is, hogy a piros lányos,nem adná a fiára...
2012. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok. Olyan ruhája van a fiamnak, amiben van piros, de a rózsaszín azért nagyon más kategória.Valamint bár valóban más egy felnőtt férfi és egy kisfiú, de ugye a kisfiúkból lesznek a férfiak. Mostanában amúgy is lassan nehéz eldönteni a kamaszoknál, hogy fiút vagy lányt látunk. Na, én ezt szeretném elkerülni, úgyhogy inkább kerülöm a lányos színeket.
2012. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát, nekem nem azért gázos a rózsaszín szandál mert befolyásolja a férfiúi identitását, csak mert simán lányos, a fiam 11 hónapos, kb 3 -5 hét alatt ki is fogja nöni a szandit, ez a cipö a nagyihoz lenne bentire, de gyakran vagyunk ott, alig használt, itthonra vettem neki fiúsat. kicsit viccesen néz ki benne, de azt hiszem a nem fogok másikat venni, erre a pár hétre megteszi.
2012. nov. 6. 20:30
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Akinek bántotta a szemét a nyuszis hálózsák, priviben nyugodtan keressen meg, megadom a számlaszámomat, és utalhat rá pénzt, fiús hálózsákra...
2012. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!