Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadnál otthon kisfiadra...

Ráadnál otthon kisfiadra rózsaszín szandált?

Figyelt kérdés
kislányomé volt és most jól jönne benti papucsnak, siesta bör szandál, csak kicsit furcsa szegénykén, hogy rózsaszín
2012. nov. 6. 09:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

simán.:) nekem is a nagy lány, a kicsi fiú. így járt.:)

persze, nem járatom majd szoknyába, de 1-2 éves koráig szerintem tök mindegy milyen a színe mait hord (mmint neki)

Magától is van, hogy egy rózsaszín hajpánttal szaladgál.:)

és magától is felveszi a tesója szandiját, abban sétálgat.

a kedvencem, amikor lakk cipő van a fiamon.:)

ettől nem lesz meleg, csak próbálgatja.

Ovis korban már nem adok majd rá rózsaszínt. :)

2012. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Persze otthonra végül is mindegy, de rózsaszínt én nem adnék a fiamra. Az még nekem is nagyon fura lenne, de az apja biztos kiakadna, hogy mit művelek a fiával :-)
2012. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Simán, semmi baja nem lesz tőle.
2012. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Anikó1985 ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz tőle semmi baja. Régen nem foglalkoztak az ilyennel. Mindenhol ezt kapom ha azt mondom, hogy ezt nem adom a fiamra mert lányos :) Szerintem még nem tudja, hogy az lányos és nem lesz tőle ferde hajlama. A férjem mérges ha lányos dolgokat adok rá, de én nem szoktam vele foglalkozni, legalábbis otthon. Add rá nyugodtan, nagyon drágák a cipők és mert lányost hord egy pár hónapig? nem lesz semmi.
2012. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, ahol van egy nagyobb lány tesó, ott ezt lazábban kezelik, a fiúk is babáznak, utánozzák a tesót, stb.

Nincs ebben semmi.

2012. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Én csak akkor, ha nagyon nagyon nem engedhetném meg magamnak, hogy vegyek neki másikat. Bár ebben az esetben én nem vettem volna az első gyereknek rózsaszínt.
2012. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
Én mindenből uniszex színűt-mintájút fogok venni, amit továbbörökíteni kívánok.
2012. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk fordított a helyzet: a fiú nagyobb. És nem vagyok nagyon gazdag, de sokszor idegenkedem attól, hogy a kislányra fiús dolgokat adjak. Maximum sötét nadrág vagy egy két felső. Nyilván nem lesz baja a rózsaszín szandáltól, a kérdés az, hogy Neked milyen az attitűdöd a nemi sztereotípiákkal kapcsolatban, te mit érzel kislányosnak/ kisfiúsnak.
2012. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
rajzolj rá esetleg filccel, azzal lehet a színéből elvenni
2012. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nemnem nem...már ilyenkor is alakul az ízlése ,nem szeretném az egyéb következményeket.
2012. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!