Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok valami jó párásító...

Ajánlanátok valami jó párásítót a gyerek szobájába?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont a múlthéten vettem a Wolf-ba, Medifit márkájú, állítható a párásítás mértéke. 10e ft volt.
2012. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Nimbus van.

De egyik sem ér semmit, ha csapi vizet teszel bele.

Így mi vettünk egy desztillálót is, mivel nem győzném venni bele a desztillált vizet.

Én USA-ból rendeltem a desztillálót, kb. egy éves és eladóvá vált, ha esetleg érdekel.

Minden párásítóban van valami lapka, nem tudom mi a neve, és azok egy idő után tönkre mennek és sajnos lehetetlenség venni hozzá.

Szóval ezt vedd figyelembe, amikor vásárolsz!

Ez a lapka a csapvíztől pár hónap után meghal...

ezért fontos a desztillált víz!

2012. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk momert ultrahangos hidegpárásítónk van, ionizátoros. Kruppos a lányom, és a panelban télen néha 40%alá is megy a páratartalom ezért gondoltuk hogy megpróbáljuk hátha segít. Segített, már egy éve megvan, azóta nem fulladt be a lányom. Mi a nagyobbikat vettük belőle, mert nagy szobában van a lányom. Extra halk, van rajta többszínű éjjelifény, időzíthető kikapcsolás. Kb. 10ezer ft volt az ára, webshopból rendeltük és nagyon elégedettek vagyunk vele.
2012. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem kihangsúlyozták h csak sima, hideg csapvizet tegyek bele!
2012. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Megmondanád a típusát? Melyik az amibe jó a csapvíz?

Köszönöm!

2012. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Medifit márkájú, a Wolfban kapható.
2012. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!