Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici baba mellett új párkapcso...

Pici baba mellett új párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Pici babám van. Egy év alatti. Apuka még terhesen hagyott el minket. Azóta se híre se hanva, még nem látta a kicsit. Azt se tudom hol van. Nekem előtte volt egy 3 éves kapcsolatom, aminek 10 éve lett vége, akkor jöttem össze a kicsi apjával. Igen 10 év után le lépett, de ez egy másik történet. Szóval a férfi a 3 éves párkapcsolatom. Nem rossz viszonyban váltunk el. Azóta is tartjuk a kapcsolatot. 2 hete minden nap jár hozzánk. Imádja a a bébit és ez oda vissza működik. Nem mellesleg én is imádom őt. Teljes a bizalom, tényleg ő a lelki társam. Látom rajta, hogy ő újra meg szeretné kezdeni. (nem tolakodó) De én annyira félek, hogy ez a kapcsolat sem fog működni. Ő is akkor fog elhagyni amikor a legnagyobb szükségem lenne rá! A szextől is félek. Mert senkivel nem voltam mióta meg született a kicsi. Hogy néz ki, hogy újra egymásra találunk, romantika stb és rettegek a szextől. :( Annyira tanácstalan vagyok. Nem ártanék a kicsinek ha új kapcsolatba kezdenék? Egyszerűen nem tudom. Valaki volt hasonló helyzetben? De mindenkinek várom a válaszát, vagy tanácsát.
2012. nov. 6. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg. Ha a kicsi szereti, akkor csak jó lesz neki is. A szextől meg érthető hogy félsz, szerintem ezt belátja és elfogadja másik fél.
2012. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kicsinek nem ártanál,mivel még nem látta az apját és azt hiszi hogy az az ember az apja...szerintem!

Elhiszem hogy félsz,de előbb utóbb meg kell próbálnod valakivel a párkapcsolatot!jobb előbb mint később amikor már a gyereked nagyobb,mert akkor nehezebben szereti meg a másik felet!

A sextől ne félj!Eltelt elegendő idő ahhoz hogy te is egy kicsit elengedd magad!Hogy lazíts egy kicsit,és erre a sex a legjobb orvosság!!!

2012. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia:-) 10 hónapos volt a kislányom, amikor belépett az életembe valaki. Egy férfi, aki szeretett minket, gondoskodó volt, akit őszintén érdekelt az, hogy mekkora pelust hord a lánykám, milyen gyümölcsöt eszik, mivel szeret játszani, és hogy nekem mi a kedvenc virágom. Én meg hü..e nem mertem hinni neki. Kételkedtem benne, ugyan miért is akarna ő egy kisgyerekes elvált anyukát szeretni? De ő kitartó volt, türelmes. Azóta lassan 3 éves a kisfiunk, a harmadik-negyedik babáink a pocakomban vannak, minden uh-ra elkísér(nek), imádják egymást a gyerekek, boldogan várjuk a legkisebbeket, akik úgy néz ki, hogy egy kisfiú-egy kislány :-) ne add fel, hidd el hogy szeret titeket! :-) merj bízni! :-) sok boldogságot nektek! :-)
2012. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,h felsz,de engedd be a boldogsagot,hiszen te is irod h mennyire jol banik a babaddal,szeretik egymast. Adj magatoknak egy eselyt :) A szextol meg termeszetes h felsz,de ezt meg beszeld meg a leendo "paroddal" es kicsit te is felengedsz es hidd el szuper lesz. Sok boldogsagot :)
2012. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd hogy a dolgok most nélküled változzanak, csak sodródj az árral. Ha azt érzed, vele szeretnél lenni, örülj annak, hogy megteheted, mert melletted van. Sok boldogságot!
2012. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze én is gondolkoztam rajta, hogy na most boldog leszek. Csak az eszem nem engedi. Féltem a kicsit is, hogy sérül ebben a dologban. Hogy talán jobb neki ha egyedül nevelem fel. Másik babát én tuti nem szeretnék, nincs az az Isten, hogy megint ezen menjünk keresztül. Ez ugye ellen érv. Viszont miért ne lehetnénk boldogok együtt 3an. Csak nem tudom egy volt kapcsolat működhet e újra. Hogy van e olyan férfi aki sajátjaként tudja szeretni más gyerekét. Mi van ha egyszer majd fel bukkan apuka. Nem tudok szabadulni ezektől a gondolatoktól.

Ikres anyuka. Gratulálok! Egy gyerekkel se egyszerű, nem hogy 2 picivel és egy kicsivel. :) Kitartást kívánok!

2012. nov. 6. 13:30
 7/9 A kérdező kommentje:
2 picivel 2 kicsivel. Bocsi. :D
2012. nov. 6. 13:30
 8/9 Pánczél ***** válasza:
0%
NEEM NEEM SOHA MEGÖLHETI EZ A GYEREKET !! TE NORMÁLIS VAGY??? AZ ÉN KICSIM IS ÍGY HALT MEG ! HALÁLRA IJEDT!
2012. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Te valami ritka állatfaj lehetsz!

Kedves Kérdező! Az én történetem hasonló, "heppiendel"

Ha érdekel, írj privit, szívesen válaszolok!

2012. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!