Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt megoldani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt megoldani, hogy párkapcsolat mellett megtarthasd a másik nemű barátodat?

Figyelt kérdés

PL: nekem párom va, de a munkahelyemen annyira jókat beszélgetek egy srác kollegával. És mivel már nem dolgozom ott, mondta, hogy jó lenne beszélgetni, annyi minden bántja őt is, de annyi sincs, akinek elmondhatná.


Nagyon vacakul érzem magam, mert egy rendes, normális srácról van szó, és nekem is jó valakinek a kis gondjaimat elregélni, viszont a párom nem valami rugalmas etéren.


Viszont önzőségnek tartom, mert a kapcsolatunk elején meg ő pizzázott a barátnőivel, meg feljárkált hozzájuk. Egy szót nem szóltam.


Ne kombináljátok túl, nem férfiként érdekel, kedvelem a stílusát, nem sok ilyen ismerősöm van, nem szeretném hogy azt higgye bunkó vagyok. Annyiszor kérdezte már, én meg mindig csak annyit mondok, hogy majd meglátjuk.


Teljesen úgy érzem magam, mintha pórázon lennék, egy férfival sem beszélhetek, mert magyarázkodnom kell. :(


Ti mit gondoltok? Ha párom van a barátaimat dobjam félre? Ez megy 5 éve, besokaltam. Mi rossz van abban, hogy iszunk egy kávét, beszélgetünk egy órácskát és megyünk ki merre lát?


2012. márc. 30. 14:32
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet bízni a másikban?


Ő egyszer megcsalt engem, mégis megtanultam bízni benne. Ő meg nem tud bennem? Azt mondja mindig bennem bízik, a másik félben nem.


Annyira elegem van. ÉN fogom fel rosszúl?

2012. márc. 30. 14:34
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
A barátkozás nem megcsalás, ráadásul a párodnak is voltak lánybarátai, amikor már együtt voltatok, egy szava sem lehet.
2012. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen kezdtem el fiúzni. Azóta magas ívben teszek rá, hogy a srácnak mennyire jönnek be a barátaim, vagy sem. Nem a csicskája vagyok, akivel rendelkezik. Ha nem tetszik neki, hogy van életem rajta kívül is, akkor hagyjuk egymást. Sosem voltam senkihez hűtlen. Én gyűlölöm az ilyet, szóval téged se értelek... Egy fiú se ér annyi, hogy félredobj miatta egy jó barátságot. Mert ha jól értem erről van csak szó.

21L

2012. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érvet is imádom, hogy a harmadik fél pisztolyt fog az ember szegény magatehetetlen párjára, és kényszeríti a hűtlenségre...
2012. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Gyakran beszélgettünk, de a barátságunk még most van kialakulóban. Tudja a srác, hogy csak barátságot adatok. De vágyik rá, mert nincs senkije, a családja távol tőle.


És nekem is jó lenne. Miért kellene minden embert az életben elküldeni magam mellől, csak mert párom van és pont az adott személy férfi.


Röhej! Azért írok így, mert dühös vagyok.


Nem vagyunk ám gyerekek. 23 vagyok, a srác is annyi, a párom meg 31.


Mindig azt mondja, mert hogy mit szólnék, ha ő csinálná?? De könyörgöm, eltürtem neki hosszú ideig, most csak azért nem haverkodik velük, mert messze élünk.

2012. márc. 30. 14:41
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
Ne a barátaidat dobd félre, hanem csak a férfi ismerőseiddel tartsd a kapcsolatot ritkábban. Ha jól értelmezem, akkor jó valaki olyannal megbeszélni a kis gondjaidat amit mással nem tudsz. Nos, ez nagy hiba. Mert miért nem a pároddal beszéled meg? Ő benne kéne bízni teljesen. Tudod a párod lehet, hogy nem benned nem bízik, hanem a többi férfiben, ami érthető. Mindig így alakulnak ki kapcsolatok, hogy először jókat beszélgettek, majd kedvesebbnek tartod a másik illetőt stb. Sokáig lehetne fokozni, de megéri ? Szereted a párod? Ha igen, akkor kompromisszum: Ő se beszélgessen annyit, lány barátaival, és Te sem fogsz annyi fiú barátaiddal. Nem is kéne Téged más férfi érdekeljen, ha szereted a párod. De a párodnak se más lányt, ha neked "tiltsa" azt, hogy beszélj más pasikkal, akkor Ő is tartsa ehhez magát. Egyébként mi is így vagyunk. Se a párom, se Én nem beszélgettünk ellenkező neművel.. Rosszul fogalmazok, NEM mélyítsük el ellenkező neművel a kapcsolatot. Annyit beszélünk amennyit szükséges. Neki nincs sok pasi barátja, nekem viszont rengeteg lány, és Én is tartom magam hozzá.
2012. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj amit mondtok, de én otthagynám a pasit a viharba. Nem a tulajdona vagy, ráadásul még ő bizalmatlankodik mikor megcsalt. Nem érdemes ilyen miatt félredobni a barátságokat mert utána nem lesz senkid ha ő megint félrelép és esetleg elhagy.
2012. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

De komolyan nem tudom, hogy ez mire való?


Jobb lenne, ha nem mondanám el, elmennék titokban?


Akkor elismerem, felháborodhatna, de még el is mondom neki. Férfiak............


Ma nagyon felhúztam magam ezen. Ha megyek valahova, és ráér, velem jön. Szükségem van egy kis szabadságra! Ne értsétek félre. Úgy értem, néha jó egyedül lenni, egyedül menni valahova.

2012. márc. 30. 14:44
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

"Szia kicsim, megyek, tíz körül jövök."

"Hova mész?"

"Találkozom a Pityuval" *ajtócsapódás*


Ha utána rákérdez, megmondanám, hogy sajnálom, de nem vagyok hajlandó lemondani a barátaimról. Ha nagyon problémázik, még azt is találnám mondani, hogy "ÉN nem érzem feltétlen szükségét, hogy megcsaljalak, amint egy fiúval találkozom". Ez kicsit szemétség, de mindegy.


A lényeg, hogy határozottan mondd el akárhányszor is ugyanazt. Idővel elfogadja. Az én párom is problémázott, ráadásul az anyja megtudta. Aztán félrehívott, és elkezdte magyarázni, hogy a fia kedvéért így meg úgy. Meg hogy ő is megtette a férje kedvéért. Én meg elmondtam neki hússzor, hogy "sajnálom, de úgy látom, nem teszek semmi rosszat, ezért nem látom indokoltnak, hogy szakítsak a barátaimmal". Erre nem tudott mit mondani :D

2012. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

6

Te baromi nagy hülyeséget írsz mert ha benne bízna akkor nem csinálná ezt, mert tudná h hiába közelednek nálla ő nem enged. Nekem és a páromnak is vannak ellenkező nemű haverok, barátok de soha nincs rajta hiszti h velük beszélünk. Sőt sokkal én is ő is jóban lettünk. Nagyon jól tudjuk mind a ketten h ők csak barátok és h megbízhatunk 1másban

2012. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!