Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főiskola mellett párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskola mellett párkapcsolat? Nem szeretnék ilyesmibe addig belemenni, de mi van, ha épp akkor ismerem meg a megfelelő személyt?

Figyelt kérdés
24 vagyok, egyedülálló, jövőre gondoltam elkezdeni a főiskolát, ha felvesznek meg stb. Tesómnak akkor lett párkapcsolata, amikor másodéves lett. Valahogy nem hiszem, hogy nekem menne a két dolog egyszerre, szeretném a főiskolát csinálni, mellette úgyis muszáj lesz dolgoznom, így semmi időm nem marad majd ezen kívül, persze néha erl kell menni kikapcsolódni de az nem lenne gyakori.
2012. szept. 21. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Hülyeség, majd utána jön a munka, akkor az lesz az ok...
2012. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Mindig fogsz találni kifogást, hogy miért nem érsz rá erre. Ahogy az első is írta.
2012. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek: gimi és egyetem közti szünetben akadtam rá a páromra. Ráadásul távkapcsolat volt. Nekem belefért az időmbe, de tanulni, utazgatni, meg dolgozni egyszerre már nem sikerült, szóval anyagilag rá kellett támaszkodnom, amit én soha nem akartam...De azóta házasok vagyunk. Szóval ember tervez... :D
2012. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Arra van időd, amire szakítasz. A vizsgaidőszak ami főként húzós, de ha rendszerezed az életed, akkor mindenre lesz időd-nem sok, de éppen elég. Én is dolgozok suli mellett, és hidd el, bőven megoldható!


Ami szerintem húzósabb, az az, hogy a suli és meló miatta fáradtságodat ne a párodon töltsd le, pláne, ha még utazol is hozzá, és teljesen kész vagy, mire odaérsz. Kis odafigyelés, időbeosztás, és mehet a dolog :)

2012. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért, utána mikor dolgozol több időd és energiád lesz rá? Vagy a kapcsolatotok ápolására, mikor majd családod lesz és nem csak a feleség, munka de a gyerek is ott lesz? Ne már. Nyugi, lehet fősuli mellett ismerkedni, be is tenne, ha nem.
2012. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
25 évesen még szűz vagy vagy miért vagy ilyen szerencsétlen?
2012. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Főiskola mellett bármire lesz időd. Munka mellett lényegesen kevesebb.
2012. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgysem te döntöd el,ha valaki megtetszik akkor úgyis összejössz vele ha kölcsönös a szimpátia
2012. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs párkapcsolatod minek ilyenen gondolkozni...

jézusom...

2012. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden csak szervezőkészség illetve hozzáállás kérdése. Ha te úgy állsz hozzá, hogy mindenre akarsz időt szánni és energiát belefektetni, akkor sikerülhet bármi. Céltudatosnak kell lenni és pl nem hagyni soha, hogy egyik dolog a másik rovására menjen.
2012. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!