Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig írhat...

Hány hónapos korig írhat receptre tápszert a körzeti gyermek orvos? A Nestle Laktogen 1et isszuk! 6 hónapos babának milyen tápszert adtok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

6 hónaposan a Dm-ben vettem a tápszert, Hipp, Milupa, mikor mi volt akciós, 2000 Ft volt 1 doboz.

6 hónapos koráig írta fel az orvos receptre.

2012. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van 6 hónapos korig írja fel a gyerekorvos. Kislányom először Milupa 1-est kapott. Mikor betöltötte a 6 hónapot utána Milupa 2-est vettem neki a gyógyszertárban. Én azért ott vettem, mert egyrészt olcsóbb mint a Dm-ben vagy Rossmanban, másrészt meg van egészségkártyánk amire lehet kapni tápszert.
2012. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tejpépet adhatok már neki?

Napi 1 szer eszünk gyümit vagy fözeléket és 3 óránként tápszert. Adhatok napi 2 szer neki szilárd kaját? 1 doboz tápszer 2 nap nálunk!

2012. nov. 6. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Reggeli tápszer, Tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna tejpép, majd este tápszer.

A tejpép sem olcsó, 600-1000 Ft, 1 hétre ha elég.

2012. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ezt már holnaptól csinálhatom? Nem viseli meg a gyomrát?
2012. nov. 6. 14:45
 6/10 A kérdező kommentje:
És tejpépbõl melyik jó?
2012. nov. 6. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fiam és receptre íratjuk a tápszert!3 éves korig írhat fel a doktornő azt mondta...humanna baby fitt-et eszi a fiam 6 hónapos kora óta.Tejpépet is evett babakorában ő a nestlé termékeit szerette!
2012. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezeket: [link]
2012. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes mert nálunk meg azt mondta az orvos, hogy 6 hónapos korig van csak támogatás a tápszerre. A gyógyszertárban is azt mondták!!!
2012. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvos augusztusban még felírta,amikor 7 hónapos volt a babánk,most 9 hónaposan már azt mondta,hogy csak 6 hónapos koráig írhatja fel,csak a HA-t tudja receptre 3 évig.Nem értettem,hogy akkor augusztusban minek írta még fel,de nem is érdekes,mi a 2-est vesszük DM Babylove vagy Rossmann Babydream,mindkettőt szereti a kislányom.
2012. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!