Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám nem baj, hogy...

3 hónapos babám nem baj, hogy ennyit alszik?

Figyelt kérdés
Van, hogy 10-11 órát is alszik éjjel, és így van, hogy csak 4 evése jön ki, mert ha olyankor 5-ször enne, amikor sokat alszik éjjel, akkor este nagyon későn lenne a fürdetés meg a vacsora, tápszeres, szépen hízik. 4 óránként eszik 150-160 milliket. Nem kevés, ha egy héten kb. 4-5-ször egy héten 1 nap 4-szer eszik?
2012. nov. 6. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve nem baj, ha ennyit alszik éjjelente?
2012. nov. 6. 14:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Az án kisfiam is három hónapos. 7-8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat és azóta csak négyszer eszik egy nap. Megkérdeztem nem gond-e azt, mondta az orvos nem, amíg szépen gyarapszik nincs semmi gond. Szerintem ne adj neki már késő este enni, ha nem igényli.
2012. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 4 hónapos korától kezdődött ez, akkortól alussza át az éjszakát, azóta csak 4x eszik. A védőnőt én is kérdeztem, azt mondta, jó ez így...

Már 7 hónapos azóta, de az étkezések száma nem változott :)

2012. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 hónapos a pici, 7 hetes kora óta alussza át az éjszakát. Szintén 4 evés 4 óránként, tápszeres és 200-230ml-t eszik. Ha megvan a napi mennyiség, akkor nem kell aggódni. Védőnőm szerint ez súly*130ml, nálunk ez most 6,5*130=845ml. Nagyjából ennyit is eszik.
2012. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést. Szó szerint ezt csinálja az enyém is. Szombaton lesz 3 hónapos. Én ma azon gondolkodtam el, hogy hozzátáplálásnál 4 étkezésből melyik étkezés lesz így a tízórai és az uzsonna.
2012. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

És mi úgy csináljuk, hogy mivel 9 körül ébred reggel, akkor szopi, a tízórai értelemszerűen kimarad, délben ebédel főzeléket, 16-17 óra körül uzsi gyümölcs, 20 óra körül szopi a vacsi...

Szerintem ez így is tökéletes :)

2012. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!