Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babám üvölt a hideg...

4 hetes babám üvölt a hideg popsitörlőtöl. Hogy tudnám felmelegíteni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a kezembe fogni kicsit, radiátorra tenni, de nem vált be. Minden ötletet szívesen fogadok.
2012. nov. 7. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztos hogy a popsitörlő a baj?nem lehet hogy a pelenkázó hideg?mert nálunk néha ez a baj hogy a pelenkázónk hideg és fázik a kis dereka meg a popsija!
2012. nov. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem használok popsitörlőt.Egy textilpelenkát feldaraboltam, beszegtem a darabokat.Azt mártom meleg vízbe.Macerásabb, mert mosni is kell, de a babám popsija szép.Nincs sírás tőle.
2012. nov. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is mindig gond volt (3 gyereknél). Én is úgy oldottam meg, hogy meleg vizet tettem egy tálkába, és vattacsomókkal mostam le a feneküket. Nem igazán tudod a popsitörlőt felmelegíteni, mert nedves, ezért inkább kiszárad, mint megmelegszik. Próbálj olyat venni, ami inkább krémesebb, nem nedves (pampers), az nem olyan hideg (tapasztalat).
2012. nov. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet kapni törlőkendő melegítőt.
2012. nov. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Pont a minap vettem észre hogy libabőrzik és fintorog amikor törlöm a popsiját.Én a popsitörlő dobozt azóta ráteszem a radiátorra és finom meleg :)Megoldódott így a probléma.
2012. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Üvölt??? Felénk sírasnak mondjak ezt...
2012. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Brendonban lehet kapni popsitörlő melegítőt. Igaz hogy drága de jobb mint vacakolni vattával meg melegvízzel.
2012. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

brendon.hu/Products/ViewDetails/20222?storetype=store&store=32


Ez az. :)

2012. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pine popsitörlőt használok, én is a radiátorra szoktam előtte tenni... Az a legpraktikusabb :)
2012. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

popsitörlő melegítő egy kisebb vagyonért. egyesek mindenből képesek pénzt csinálni...


Radiátorra tevés tűnt nekem a legkézenfekvőbbnek, de akkor ez kilőve. Vagy az, hogy nem használsz törlőt, csak langyos vízzel lemosod. Azt hiszem mikor csak textilpelus volt akkor is így csinálták anyáink.

2012. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!