Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak, h hamarabb...

Mit csinaljak, h hamarabb elaludjon?

Figyelt kérdés
Babam 4 honapos es egyszerüen nem alszik el soha ejfel elött.Volt,h ejjel 2-kor aludt csak el.Nappal 3-4 orakat alszik es este 6 elött mar nem hagyom aludni.9 körül mindig bemegyünk az agyba,szopizik,de aztan elkezd sirni es abba sem hagyja az ejszaka közepeig.Mi lehet a baj??Mar probaltam mindenhogy altatni,de sehogy nem alszik el.
2012. nov. 7. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem éhes?
2012. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hiszen cicizik.Mikor elkezd sirni,mar a cici es a cumi sem kell neki.
2012. nov. 7. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy estére nagyon elfárad, túlpörög, és nem bír már kikapcsolni. Egy 4 hónapos picinek lehet, hogy sok a 3 óra ébrenlét. Az én fiam legalábbis 4 hónaposan sokkal kevesebbet bírt, és ha nem sikerült elaltatni rögtön, amikor álmos lett, akkor később szinte lehetetlen volt. Kipróbálhatnád, hogy még egyszer leteszed aludni az esti altatás előtt. Sok baba szívesen alszik késő délután egy keveset (fél-egy órát) és ettől még tud aludni éjszaka is. Az is segíthet, ha nappal nem hagyod 3 óránál többet aludni egyszerre.
2012. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinálta tegnap a mindjárt 3 hónapos lányom. Aki eddig 21-22-től 5-6-ig aludt, tegnap 1 óra volt mire csönd lett. Kb 4 órát kínlódtunk. háát... ha ez rendszeres lesz... zombi leszek.

Én a fogára gondoltam, mert eddig hasfájós volt, de ez keservesebb és összefüggős sírás annál. Tegnapelőtt 2x is csinálta nappal, akkor a szélre fogtam. Tegnap egész nap egy hangja nem volt, aztán fürdés után rákezdte...

Nálatok mióta tart? Rendszeres? 4 hónaposnál már simán gondolnék a fogára...

2012. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet h mar annyira faradt h nem tud elaludni. Probald meg 7- fel 8 fele letenni.
2012. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szinte születese ota igy van...:(.Kinlodunk at altatassal,de csak az estivel.
2012. nov. 7. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
vezess be egy rendszert, és tartsd magad ahhoz. este villanyoltás, és csend, sötét, ha sír, akkor is
2012. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!