Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honaposan szolo?

2 honaposan szolo?

Figyelt kérdés

A vedoneni tegnap mondta, hogy ma kezdjem el adni a babanak a szolot, hogy fémszűrő hálòn átpréselem a szőlőt, és 4 kiskanallal adjak ma neki, holnap 8 , aztan , 16 es igy tovabb.

Szőlőlevet sikerült gyártanom.

Szerintetek ez igy ok? Nem tul korai?

Persze nem tetszett a babanak...


2012. nov. 7. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt szólóm, h már a babavilágban is megmondta az az őszes dokibácsi, h anyatejes babáknál az sem baj, ha minden nap 5x, vagy 7-8 naponta egyszer kakálnak. CSAK anyatejeseknél nem számít! :D
2012. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

5ös és 8as vagyok.

Azt szólom:), hogy ezek barmok, már elnézést. Nem szoktam elragadtatni magam, de ekkor a marhaságot szakember szájából rég hallottam:(.

Anyatejes babáknál az is normális ha minden nap van kaki, akár többször is, és az is, ha csak 10 naponta egyszer. Pont azért, mert az anyatej a kicsik számára legjobban, legnagyobb mennyiségben és minőségben hasznosítható táplálék.

Kérlek, olvass utána az lll.hu-n, a szoptatásért.hu-n, vagy csak simán a gugliban a "csecsemő hozzátáplálása" kifejezésnek. Még a leg"egnedékenyebb", szoptatásban lefgkevésbé kompetens írások is a 4 hónapost kort adják meg... És akkor az még ugye sehol sincs a hat hónapos korig tartó kizárólagos anyatejes tápláláshoz...

2012. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

megkérdezhetem, hol tevékenykedik e két jeles szagembör?

2012. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok... egyre nagyobb ökörségeket mondanak neked, kiakadtam... a kamilla hosszútávon nem hogy hasznos, nagyon káros lehet! A kamilla elpusztítja a baba bélflóráját, még kórházba is kerülhet. Felülbírálhatod a védőnő tanácsát, de ha nagyon erőlködnek akkor mond azt, hogy adod neki és mindenki nyugodt lesz. Olvass utána, vagy kérj tanácsot egy szoptatási tanácsadótól! Itt is nagyon sokat olvashatsz a szoptatásról: [link] Az oldalon tudsz tanácsot is kérni. Anyatejes babáknál egyáltalán nem baj, ha csak hetente van székletük. Pont azért mert olyan jól hasznosítja a szervezetük minden cseppjét! Az sem baj, ha naponta többször kakil, de az sem ha csak heti egyszer!
2012. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a cikkeket es a bejegyzeseket.(mindent elolvastam:)

Hat akkor most lehet nem mondok majd nekik igazat,( vedono es dokineni)inkabb hallgatok es megerzeseimre is...

Nagyon halas vagyok a kedves hozzaszoloknak.

2012. nov. 7. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!