Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazó kiságy jó a babának...

Utazó kiságy jó a babának állandó fekvőhelynek?

Figyelt kérdés
Esetleg kellene bele plusz matrac?
2012. nov. 7. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vegyél bele egy plusz matracot.
2012. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz matrac még akkor is kell bele, amikor csak elutaztok és néhány éjszakát alszik benne, mert a miénknek az alja fából van, rajta csak a huzat van, másfélét mert nem is láttam szóval gondolom mindegyik ilyen.
2012. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp kell a plusz matrac, mert az utazómatrac nem túl kényelmes szerintem hosszútávon (mert összehajtható az is).


A mi utazóágyunk alja fém és gyárilag csak egy merev lapot adtak hozzá, utazómatracot is külön vettünk bele.

2012. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vágattunk bele szivacsmatracot, utazáshoz. Ha állandóra alkalmaznám, a szivacstól keményebbet vennék bele.
2012. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is utazó van állandóra. Jobban tetszik, nem veri be a fejét stb. Én is raktam bele plusz matracot. Ez nálam nem is volt kérdés. Igaz párnázott az alja valamennyire, de az kutya füle. Mindenképp tegyél bele. Amúgy meg semmi kifogásolnivaló nincs benne. Nyugodtan lehet az állandó ágyikója. :)
2012. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, teszek bele matracot:-)Szép napot mindenkinek,jó egészséget a babáknak:-)
2012. nov. 8. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!