Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek éjjelre 16 hónaposo...

Mit tegyek éjjelre 16 hónaposom hajába?

Figyelt kérdés
Éppen frufru növesztés van. Nappal a csatot szépen megtűri, de mivel kis selymes haja van, sokszor kell igazgatni. Éjjelre nem merném bennehagyni, mert mi van, ha kiesik, ő meg reggel mondjuk lenyeli... Hajgumiból még nem találtam ilyen minit amit ne kéne 600szor körbetekerni.
2012. nov. 5. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
???? minek éjjelre beletenni bármit is hajába? ez kárositja a fejbörét (dörzsöli a párna és tönkreteszi a hajszerkezetét. nappalra kösd csak fel
2012. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Estére alváshoz minek felcsatolni?

Nappal meg én ketté választottam neki, és oldalra fésült, hogy ne lógjon a szemébe, vagy felgumiztam, vagy hajpánt

2012. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Adj rá valami vékony hálósapit ha annyira rendezni akarod a frizuját.

Egyébként szerintem is felesleges. Hisz reggelente kócosan a legcukibbak.

2012. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

16 hónapos, nincs még párnája.

Ahhoz még nem elég hosszú, hogy ketté lehessen fésülni, viszont a szemébe már belelóg. Gondoltam éjjel zavarhatja, ha felébred és a szemébe lóg a haja. Vagy reggel amikor felébred.

2012. nov. 5. 09:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem az a gond, hogy kócos lesz :D Hanem, hogy a szemébe lóg és zavarja vagy rontja a látását. :)
2012. nov. 5. 09:51
 6/10 Jégtánc ***** válasza:
Jesszus,kicsit lazulj:))) Semmi nem kell a hajába,miért zavarná?
2012. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dehogy zavaraja nem nyitott szemmel alszik ugyanmár nyugi legyél lazább
2012. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jólvanna :)

Csak beszélni nem tud és magamból indultam ki. Engem biztos zavarna, hogy csikizi a szememet a hajam...

2012. nov. 5. 10:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos nem zavarja, ha egy kis ideig a szemébe lóg a haja. Viszont a hajának és a fejbőrének sem tesz jót, ha éjjelre is össze van fogva a haja, úgyhogy ne tegyél bele semmit. :)
2012. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16 hónaposan, ha zavarja, hogy belelóg a szemébe, akkor kikotorja onnan. :) Nekem elhiheted, a lányom is csinálta, meg most is szokta, amikor már hosszabb neki elöl.

Soha nem jutott még eszembe éjjelre elcsatolni, pedig reggelre általában úgy néz ki, mint Pumukli. :D

2012. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!