Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar csak lenyegeben ejjel...

Ha mar csak lenyegeben ejjel es reggel, + ha kell hajnalban szoptatok ugy igazan, varhato, h idovel elmegy a tejem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kislanyom fel eves mult. 4honapos koratol kap tapot is, es 5honapos koratol bebipapit is.

A napirendunk a kovetkezo: Hajnalban es reggel szoptatok, 10-11kor tapszer, 1korul bebipapi, 4-5korul tapszer, 8kor szoptatas(amit mar nem nagyon akar)+tapszer..

Probaltam a bebi papi utan is adni neki, de neha kimondottan orditt a cicitol.

Lehetseges, h elmegy igy a tejem, vagy valoszinubb az, h a tejtermeles ezekhez az etkezesekhez alkalmazkodik.

Koszonom a valaszokat!


2009. dec. 15. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg szoptatsz,lesz tej.A lányaim 3 éves korukig szoptak,az utolsó évben már csak reggel pár percet,és volt nekik végig.:)
2009. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, de lehet hogy már ő nem akraja a cicit. Ha nem választja el magát (amihez még talán kicsi)akkor biztos hogy alkalmazkodik a tejtermelésed ha mindig kb ugyanakkor és ugyanannyit szopiztatsz.

Nekem az volt, igaz 10 és fél hósan, hogy nem akarta a cicit. De ő sosem kapott tápszert, cumisüvegből sem tudott inni. 9 hósan kaptunk egy aventosat kipróbálni, abból tudott inni, és egy idő után (szerintem az üveg miatt egyrészt) már üvöltött ha meglátta a cicit, vagy kimondtam nappal. Én is már csak este, éjjel meg hajnalban szoptattam. És aztán már este sem kellett, aztán reggel se, és hiába volt még tejem, sírt ha kínáltam neki. Úgyhogy már nem szopik.

De neked nem biztos hogy így lesz, kitartás! Kínáld neki mindenképp!

2009. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor a lenyeg az, h szopjon valamennyire is, igaz?

Az nem baj ha neha keveset is? Nagyon szeretnem sokaig szoptatni a kislanyomat :) Koszonom a valaszt es, ha lesz tobb azt is.

2009. dec. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!