Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szobába a babákat?

Egy szobába a babákat?

Figyelt kérdés
3-as ikreket várok. Egy szobába tegyük őket vagy külön?

#3- ikrek
2012. nov. 9. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Pocakban is egy helyen vannak, így az egy szoba is indokolt. A másik, hogy alvás alatt mennyire sírják fel egymást (amikor az egyik elaludna, akkor kelti a másik..stb) Szerintem ne legyen fix elképzelésed, hanem lesz, ahogy lesz. Merj menet közben is változtatni.


Mi is féltünk, hogy a gyerekek zavarják egymást, - bár nem ikrek,de nagyon kicsi a korkülönbség, - ezért olyan ágyat vettünk, aminek fixálható görgők vannak a lábain, és akár naponta áthúzgálhatom az ágyakat egyik szobából a másikba (betegség, fogzás idején ez nagyon kell).

Gratulálok a babákhoz!!

2012. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
külön? és hogy gondoltad? 3 óránként végigjárod mindhárom szobát, hogy mindegyiket megetesd? szerintem rengeteg hátrányod lenne ha külön raknád őket, arról nem is beszélve, hogy egymás sírását-hangoskodását jobb lenne ha minél előbb megszoknák mert később visszaüthet ha csöndhez szoktatod pket
2012. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:-) gratulálok:-) Boldog babavárást kívánok először is:-) ismerősöméknek ugyan "csak" ikreik vannak, ők is külön-külön tették őket, DE egymás melletti kiságyba. Az első hónapot végig ordítottak, éjjel-nappal, majd jött a nagymama, egymás mellé tette őket a kiságyban. Ezóta egy hangjuk sincs, csak ha éhesek! :-) Ennyire igényelték egymás társaságát!!!! Ha nem is egy ágyba, de feltétlen egy szobába tedd őket! :-)
2012. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Golan Trevize ***** válasza:

Nálunk csak "sima" ikrek vannak, de egy szobában.

Amíg elfértek, egy ágyban is voltak.

2012. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is "csak" sima ikreim vannak, de eszembe sem jutott, hogy külön rakjam őket.

Nálunk külön kiságy volt, de szorosan egymás mellett, így simán átnyúlkáltak egymáshoz. Imádták. Nappal volt néha, hogy egy ágyban aludtak, éjszakára sosem, megszokták és tudták melyik kinek az ágya.

2012. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gratulációkat! :)

A párom édesanyja nagyon akadékoskodott, hogy ne rakjuk őket egy szobába...

2012. nov. 9. 17:11
 7/8 anonim válasza:

Nálunk is egy ágyban voltak, amíg elfértek, de persze nektek biztos nem lesz így. Sőt, mikor nőttek, akkor meg összecsavaroztuk a 2 ágyat, levettük a két belső rácsot, és dupla helyük volt, de mégis együtt voltak. Most már külön ágyban vannak, de egy szobában. Jön a foguk, de csak ritkán sírja fel egyik a másikat. Szeretnek is együtt lenni, napközben együtt játszani.

Ja és nyugtasd meg anyósod, hogy az ikrek, sztem a hármasok is, valahogyan különös toleranciával rendelkeznek. Engem mindenki riogatott, hogy meg fogok őrülni tőlük, hát épp ellenkezőleg. Nagyon jó természetűek, kiegészítik egymást, el vannak órákig együtt, csak összetolom az ágyakat és játszadoznak.

2012. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. nov. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!