Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy kezelitek a...

Anyukák, hogy kezelitek a hisztit? Mikor fogy el a türelmetek?

Figyelt kérdés
Nekem 1 éves a fiam. Sokszor semmi nem jó neki és csak a nyakamba akar lógni. De hát nem fogom órákig cipelni a seggét. Mindig leültetem, ő mindig rám akar mászni, meg se várja, h milyen játékot akarok neki mutatni, játszani. Ha bele rakom az etető székbe, h egy kicsit el legyen, h eltudjak mosogatni, 5 percnél tovább nem bírja. El kezd ordítani, pedig ott van előtte egy csomó játék. De én úgy teszek, mintha észre se venném, h ő ordít, de nem hagyja abba, egyre vörösebb lesz a feje és a végén már nyála, könnye, mindene egybefolyik, na ilyenkor kiszoktam venni. Megnyugtatom, bele rakom a járókába, ott se bírja 5 percnél tovább, megint úgy teszek mint az elöző szitunál. De itt sem hatásos a "nem veszem észre, h hisztizik a gyerek" verzió. Megint kiveszem mikor érzem már, h nagyon-nagyon sír, megnyugtatom, bele teszem a kompba, ott ugyan ez játszódik le. Ez után jön a kis ágy és bekapcsolom neki a kedvenc mesés-zenés videóit, itt bírja 10 percig, de minden kezdődik előröl. Ha mind ezek után is le akarok vele ülni játszani, akkor sem marad meg, egyfolytában a nyakamban akar lógni. Már teljesen tanácstalan vagyok, mit tehetek?

2012. nov. 9. 15:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Hát,nem tudom,szerintem az egy évesnél nem csak szeparációs szorongásból adódó bömbi van. Nálunk tuti nem,mert a kisfiam akkor is üvölt,ha valamit nem engedek meg,vagy nem adok oda. Földhöz csapja magát,miközben üvölt és nézi a reakciónkat. Nekem már elég tudatosnak tűnik. Hozzáteszem,soha nem hagytam sírni,amíg kisebb volt,mert akkor nem tapasztaltam ezt a tudatosságot.
2012. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!