Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babámnak melyik autósülé...

9 hós babámnak melyik autósülés a jobb,9-18kg-ig vagy 9-36 kg-ig?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 11:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

hogy jó-e? hát sajnos nem. ripityára törik 1 ütközésnél.

azét jó, h a rendőr ne bűntessen meg, h nincs ülésben a baba.

hát ezt továbbra sem értem:) de szerintem nem is fogom megérteni soha. amit belinkeltem, azon látszik, h milyen most az ülés, és milyenné lehet alaktani. szóval mintha 2 ülés lenne. na de mindegyis, nem vagyunk egyformák:)

2009. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Na ez olyan dolog, hogy a kedves válaszoló ezt hallotta, de háttér infókat nem tud. Nem tudja, hogy a gyerek rendesen volt-e bekötve, nem tudja, hogy az ülés rendesen volt-e berakva a kocsiba. Szerintem ha a gyermek rendesen van bekötve és rendesen van az ülés berakva a kocsiba akkor ilyen dolgok nem történnek meg. Mi mindig nagyon figyelünk, hogy jól legyen bekötve a gyerek és mindig megnézzük az ülést is.

Első válaszoló voltam:)

2009. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
hát háttér infó. feltűnően olcsók, sehol a világon nem találsz teszteket róla. van itt 1 rendőr csajszi válaszoló, ő szokta írni, h látott minőségi ülést karambol után és nem minőségit... szóval én nem akarok senkivel vitatkozni, mindeki olyat vesz, amilyet akar. én nem bíznék meg benne, de ez az én véleményem.
2009. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
jajj, most már kezdek összezavarodni. Most akkor milyet kell venni?
2009. aug. 13. 14:46
 15/29 anonim ***** válasza:
Igazából most melyik gyerekülés lett lepontozva? Szegény kérdező jól össze lett zavarva! Az tuti,h a Römerek-et állítólag elég rendesen tesztelték! Nem hiába 60 000-nél kezdődnek...
2009. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
szerintem is vmi minőségit vegyetek, az a biztos. én írtam, h pierre cardin és társai nem jók. römer, besafe, stm, recaro, ezek pl. jók. nézz teszteket, adac.de, oamtc.at. de magyarul a totalcar.hun is fent vannak. jó még a ferrari is pl. most hirtelen ezek jutottak eszembe. mindegyik gyárt 18 kilóig és 36ig. próbáld bele a babát mindedképp, és meglátod, h melyik kényelmes neki.
2009. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
ferrari by nania ezt néztem még, de ezt csak interneten találom. És mindenképpen szeretném élőben is megnézni. Tudtok esetleg üzletet ahol ez kapható Pesten? Akkor jó a Ferrari? Nekem is a biztonság a lényeg, és nem akarok rosszat venni. Az eladók tukmálnak mindent. A teszteket meg nem birom elolvasni a többsége nem magyar.
2009. aug. 13. 16:12
 18/29 anonim ***** válasza:
megkeresem neked a magyart és átküldöm, de csak este ok?
2009. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem Ferrarit láttam a Brendonban!
2009. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm. Tényleg olyan rossz a pierre cardin? Ha tudsz arról is küldesz ? előre is köszönöm és mindenkinek a válaszokat is.
2009. aug. 13. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!