Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babámnak melyik autósülé...

9 hós babámnak melyik autósülés a jobb,9-18kg-ig vagy 9-36 kg-ig?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 11:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

[link]

ez az idei lefordítva. mikor én elkezdtem üléseket nézni nagyon sok mindent néztem, először giordanit akartam, de mivel nem találtam róla semmit, ezért elvetettem a dolgot. rengeteget bújtam a netet, és az stm mellett döntöttem, de ez szmélyes szimpátia volt. ezt nézd át, esetleg google-be írd be, h gyerekülés tesztek, biztos kidob régebbieket is. azokat is érdemes átnézni.

a pierre cardin csinál jó cuccokat, az nem vitás, de sajna az ülésről semmi infó. amúgy a brendonban tényleg van ferrari, és asszem az ára sem olyan vészes.

2009. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

ezen megtalálod a 2007, 2008as eredményeket is:

[link]

remélem tudtam velük segíteni.

jó éjt.

2009. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló pont azt az ülést linkelte be,amit NEM szabad megvenni.Semmi oldalvédelme nincs!!!Egy ismerősöm ilyet vett(a baba 14 hós)és mivel nem is dönthető,konkrétan belerogy a gyerek(hiába tud már ülni,menni!)Ez az ülés-bocsánatot kérek mindenkitől-sz*rt se ér!Az STM-é-hasonlítsd össze-egészen más!Ettől függetlenül,sztem a 9-18 kg használhatót vedd.A 9-36 kg az olyan,mint a 4 évszakos autógumi.Valamire jó(pl.h ne büntessenek meg,illetve,h az illúziód meglegyen),de messze van a VALÓS biztonságtól.
2009. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

a 0-18 kilósra mondják, h 4évszakos gumi, nem a 9-36 kilósra.:))))

[link]

2009. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ami a súlyhatárt illeti,pont nem ér semmit a 9-36 kg használható ülés.Az első válaszoló által belinkelt kép alapján,te el tudod képzelni,h egy kb.9 hós babának kényelmes,ez az oldal nélküli,nem dönthető ülés?Mert,h egy kb.10 éves gyereknek kényelmes,azt elhiszem.És a kényelem egy dolog,de szerinted védi is a kicsit?Hát nem védi.Nem véletlen,h ennyibe kerül.
2009. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nekünk is Römer King Plus van, 9-18 kg-ig, ahogy itt már többen is írták ezt a márkát. Nem olcsó (60 e Ft), de az egyik legjobb, és legbiztonságosabb! A mi lányunk úgy ül benne, mint egy királynő, és sokszor el is alszik benne, látni rajta, hogy piszkosul kényelmes neki! :)


Ha megteheted, akkor válaszd ezt. Szerintem.

2009. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Ne vegyél 9-36kg-sat mi is már lecseréltük későbbi alkalomra elraktuk. Inkább 9-25kg-sat vegyél. Mi is ezt vettük másodjára. Igaz szintén P.C. mert nekünk ez jön be. A 9-36kg-mos ráér 4-5 éves korától használni és az még messze van. És 9-25kg-os tudtommal kb. 6 éves koráig is jó lehet.
2009. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom, h próbáld bele a babát. a fiam 11 hónapos volt, mikor lecseréltük a hordozót. beletettük volna 1 9-18 kilósba, az eladó odajött és szó szerint kiröhögött... azt mondta, hha ennyi kidobnivaló lóvénk van, akkor persze, vegyük meg, de a fiamnak kb még fél évig lesz jó. levette a polcról a 9-36 kilós stm-et, és tényleg, mintha a fiamra szabták volna. szóval próba, próba és próba. mert minden baba más, más igényekkel.

a szomszéd kiscsávó pl 15-36 kilósban ül már most, mivel 16 kiló 15 hónaposan. ok, nem kicsi baba, sőőőt:) na de ők sem mentek volna messze 1 9-18 kilóssal:) konkrétan nem fér bele a gyerkőc:))) szóval próbld ki mindegyiket, és meglátod, h a babád igényeinek melyik ülés felel majd meg. jó válogatást:)

2009. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ismét első válaszoló itt is vannak ferrari ülések

[link]

2009. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!