Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hőmérsékletűre hűtitek...

Milyen hőmérsékletűre hűtitek le a felforralt vizet a tápszerhez? Melegre vagy langyosra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Langyosra.
2012. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a "nagy könyv szerint" 40fokosra kell hűteni.az langyosat jelent.de én pl úgy csinálom hogy a bébi vizet melegítem langyosra.a kézfejemen nézem meg a hőm.-ét.
2012. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 40 fokra kell és a kész tápszernek kell 37 fokosnak lenni. Én a csuklóm fölötti részre öntök belőle, így szoktam ellenőrizni. Egyszer kipróbáltam a vízhőmérővel beállított fürdővízzel, hogy kb. milyen érzés. Ettől függetlenül mindig félek, hogy túl meleg lesz, ezért általában túlhűtöm sajnos.
2012. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, pl: 60 ml vizet felforraltam, majd bele öntöttem 20-30 ml babavizet,bele a tápszert, összeráztam, majd a maradék 30-40 ml babavízzel felöntöttem, így pont iható volt, és fél perc alatt kész volt, nem kellett várni. Így végülis nem is a forró, hanem inkább csak meleg vízbe kevertem be a tápszert. Nekem a langyosba nehezen oldódott fel.
2012. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggel felforralok egy liter vízet, és egész nap azt langyosítom meg a mikróban, 20 másodperc és kész. Feküdtem a gasztrón a kislányommal egy hétig, ott reggel 6kor megcsinálták az egész napi tápszer adagot a babáknak, és az adott étkezéshez megmelegítették a szükséges adagot.
2012. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szobahőmérsékletüt adok neki!Mert elejébe nem találtam el mindig a hőfokot és fájt a pocija!Így pedig egyforma mindig és semmi baja!
2012. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden reggel felforralom az egész napra elegendő vizet.Etetéskor kimérem, bele a táp, összerázom majd 23-30 mp mikró. Csuklón megnézed, hogy elég meleg e.Sokkal egyszerűbb.
2012. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!