Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor bújt ki kisbabátoknak...

Mikor bújt ki kisbabátoknak az első foga? Nagyon megszenvedte?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
enyém 9hós és nins még foga.
2012. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos volt, 3-4 napig tartott a szenvedés, állandóan nyöszörgött és alig akart szopizni. Az alvással nem volt gond, hatott a Nurofen és a Dentinox.
2012. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8,5 hónaposan, és úgy vettem észre, hogy koccant a kanál a szájában. :) Szóval szinte sehogy, csak kibújt, és kész. Az összes többi foga előtt viszont mindig volt jó kis savanyú szagú, szinte citromsárgás színű hasmenése, és orrfolyása, na meg az örökös nyáladzás. Kicsit nyűgi volt, időnként adtam neki chamomilla homeós bogyót, kentem neki dologéllel, de semmi extra. Nem voltak éjszakai üvöltések, meg ilyesmi. Magas a fájdalomküszöbe a mai napig (3 éves).
2012. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6 hónaposan jött az első. Az nem volt olyan vészes.Viszont pár napra rá beindult a mellette levő, na onnantól nem volt nagyon éjjelünk míg az ki nem bújt..
2012. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Oh! Pont ma! 4-én volt 8 hónapos. Kicsit nyűgös volt ma éjjel, de most már tudjuk az okát! Eszik, alszik, játszik. Nincs semmi gond.
2012. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7 hónaposan,előtte 3-4 napig hőemelkedése volt,picit nyűglődött de nem volt olyan vészes.Most lesz egy éves és még mindig csak 3 foga van:-)
2012. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!