Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart mire kibújik az...

Meddig tart mire kibújik az első fog? Egy hónapja se éjjelünk se nappalunk szünet nélkül, már nem bírom,4.5 hónapos

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugye,uyge amikor már nagy pocival alig vártad, h kint legyen....?:D

Nade félre a tréfát. Sajnos igen, egy- egy kis fog kijövése előtt már hetekkel lehetnek tünetek, "dolgozik" a fog legbelül. Mit tehetsz?

Dentinox (Alaposan be kell dörzsölni az ínyébe, akkor hatásos)

Viburcol (gyógynövényes nyugtató)

és ha már kint van a csücske , és nyűglődik szegény, fájdalomcsillapító kúp.

2012. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónaposak vagyunk és még mindig semmi, 3 hónapja nem alszik éjjel.
2012. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elegem van már nem bírom, álandóan sír, most is már adtam nurofent, bekentem dologéllel, megszoptattam, dajkálom de nem történik semmi csak sír és sír, nem alszik egyben sokat se éjjel se nappal, álandóan megébred, bedugul az orra is legszivesebben szétverném már a falat
2012. nov. 8. 16:35
 4/8 A kérdező kommentje:
kiborít hogy semmit nem tudok vele csinálni hogy jobb legyen
2012. nov. 8. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Adj neki még viburcolt, és ne dologéllel kenegesd, hanem dentinox-szal. (abban legalább van lidocain) És próbálj nyugodt lenni, mert nagyon érzik a picik, ha az anyjuk feszült, még kevésbé fog megnyugodni. Néha apuka is vegye át, h legalább kifújd magad!!

Kitartás!!

2012. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet ha ettol nem nyugszol meg de megertelek ugyan ebben a cipoben jarok,3honapig a hasfajas miatt nem volt se ejjel se nappal aztan kb egy hetig"csak 3 szor kelt ejjel"aztan kezdte a foga,4hos es egy hetes volt mire kijott alul a 2 fog,aztan megint volt egy het "Csak 3 szor keles"es kezdodott elorol a ket felso foga kinozza mar tobb mint egy honapja.ejjel kb 10szer felkel nappal sir ejjel sir stb,nem alszunk,ki vagyok merulve,es meg van egy ovis gyermekem aki ebben az idoszakban allandoan beteg es ithhon van,szoval nem konnyu,a gel nem segit a kup nem segit,a nurofen nem segit,nekunk ugyhogy probalok nyugodt maradni de neha mar a siras kerulget a tehetetlensegtol.a nagyobbik gyerekemnel kb egy hetig tartott es az is csak picit volt siros,de ugylatszik most minden mas nalunk is.most lesz hat honapos es arra mar 4 foga lesz.kitartas kitartas es kitaras elmulik egyszer:)
2012. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem is van még mellé egy 3 évesem itthon. Engem nem csak kerülget a sírás, én bőgök minden nap :I

Nem tudom miért kell ennyit szenvednie egy kisbabának, miért nem lehet öröm és békesség a babázás

2012. nov. 8. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 1 évesen kezdtek jönni a fogai. Eleve kis súllyal született, szóval az elején is volt elég szenvedés, aztán olyan nem is tudom 6-7 hónapos korától aludta át az éjszakát, ez azt jelenti, hogy átlag 6-ig bírta, utána még volt hogy visszaaludt, volt hogy nem. Szóval innentől nagyjából 1 éves korig tudunk aludni többnyire, ha nem volt oltás, vagy megfázás, rossz időjárás stb. Most másfél éves és azóta hogy megindultak a fogai újfent nincs alvás, van amikor óránként kelek, van amikor pát hetente 1-1 éjszakára kivételt tesz, de volt olyan 3-4 hónap, hogy minden éjjel felkelt 1-2-szer, vagy többször. És most tartunk 10 fognál, én se értem, miért kell ennyire nehezen jönnie szegénykém fogainak. :S Kitartás!
2012. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!