Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az auchanba lehet kapni gumis...

Az auchanba lehet kapni gumis lepedőt kiságyba 70*140est? Egyáltalán hol lehet olcsón jót kapni?

Figyelt kérdés
Én tök jót vettem, anyagra és pár mosás után borzalmas lett. Bolyhos, s ráadásul pár nap után a bolyhok feketék lesz. Úgy néz ki, mint ha 1 hónapja nem cseréltem volna.
2012. nov. 9. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én a tescoban vettem 2 darabosat 1490-ért.7 hónapja váltogatva használom,ugyanolyan mint mikor megvettem.Nem bolyhos,nem nyúlik...a márkája Tesco.:-)
2012. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, több méret is van. Ott vettem kb. 2 hónapja, semmi gond nincs vele. Az árát viszont ne kérdezd, SOS kellet, most nem azt néztem.
2012. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is vettem ott, nagyon meg vagyok elégedve vele, úgyhogy veszek is még, mert amit előtte már nem tudom hol vettem, az hulladék ehhez képest...

Erős benne a gumi is, úgyhogy nem csúszik-mászik az ágyon :)

2012. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi

már meg is vettük :-)

2012. nov. 10. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki mostanában vett van 60x120 és 70x140 méret is??Mennyi az ára?
2014. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!