Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós babám arcán tele van...

1 hós babám arcán tele van piros pattanásszerű pöttyökkel, mitől lehet? Kell ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám. Lehet valami olyat ettem esetleg? Tejet nem iszom, csak túrót, sajtot és joghurtot eszek,ami tejtermék.
2012. nov. 10. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy egyszerűen csak a te hormonjaid ürülnek belőle, amit még szülés ellőtt átvett. Nem kell vele semmit csinálni.
2012. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Én Fiamon is volt, a gyerekorvos szerint sok tejem ittam, és mondta h a tejtermékeket, főleg a tejet fogjam vissza. Azóta heti 2x iszom csak, nem minden nap mint elötte. És azóta nincs!
2012. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam, hogy én tejet nem iszom. Attól kizárt.
2012. nov. 10. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mutasd meg dokinak, nekünk először azt mondta, hogy csak az anyatejtől van, majd elmúlik. Hát nem múlt el, majd rájöttünk, hogy tejfehérje allergia. Abbahagytam a tejtermékek fogyasztását, és pár nap múlva javult, majd elmúltak a pöttyök.

2012. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az erölködéstől (ahogy nyom kakilás közben) attól pattogzik ki!adj neki mecsek baby teát napi 10-20 milit két etetés között ad lehetőleg és ez megkönnyíti majd neki a dolgokat :) tapasztalatból írom!nálunk bevált!
2012. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányomon is volt-van,pedig soha nem erőlködött kakiláskort,még csak pislogni se pislog közbe...erről nem is hallottam még...

Viszont nem a szülés előtti hormonjaidtól hanem a mostaniaktól pattog ki.Erős a tejed,szokják mondani rá,de nem azért mert zsíros vagy valami hanem több női hormon jut át a tejeden keresztül.Nálunk a kis cicik is nagyon felduzzadtak,már majdnem el kellett választanom,aztán a 6.héttől szépen elkezdtek neki visszahúzódni.Az arcára pedig antibiotikumos kenőcsöt kaptunk,de azt is csak azért mert engem zavartak a pöttyök,mert az nem betegség csak szépséghiba-mondta a gyermekorvos.

2012. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az erőlködéstől kétlem, hogy pattanásszerű pöttyei lesznek bárkinek is.:) Megyünk tanácsadásra,és megmutatjuk a dokinak. Én is a hormonokra tippelek amúgy.
2012. nov. 11. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!