Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós babámat még nem levegőzt...

1 hós babámat még nem levegőztettem az idő és betegség miatt, mikor mehetünk ki és mennyi időre?

Figyelt kérdés
Kedden meg tanácsadásra kell mennünk. Meg volt fázva, még mindig van egy icipici váladék, de már csak reggelre. Szerintetek ilyen időben lehet levegőre vinni? (ablak mellett, vagy teraszra 5-10 percre?) Vagy elég a szellőztetés? Féltem őt nagyon.
2012. nov. 11. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szia.az én lányom kedden lesz 4hetes de én ma lefogom vinni egy kicsit!!ha nem párás a levegő persze csak akkor.öltöztesd fel jól és szztem vidd le egy kicsit
2012. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A levegöztetés nagyon fontos,mi minden nap megyünk sétálni kb 3hetes kora óta,csakis ködben és erős szélben nem szabad sétáltatni.Rendesen felöltöztetve a friss levegötöl nem lesz betegebb,sőt,szerintem még jót is tesz neki :)

De egyébként hallgass az ösztöneidre,bárki-bármit ír is :))

2012. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én december elején szülök, és ablak mellett, felöltöztetve, fokozatosan fogom hozzászoktatni a levegőztetéshez, és utána újra rövid idővel kezdve, fokozatosan kint.
2012. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
Nyugodtan mehettek már.Egy réteggel több ruci kell rá,mint ami rajtad van.Túlöltöztetni sem szabad,mert attól fog beteg lenni.Februárban szültem elején mikor a nagy hó volt.Két hetes korában már voltunk kint sétálni.Nem fázott meg
2012. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Én május 3-án szültem, minuszok voltak éjszakánként, rosszabb idő volt mint most, de a 2. naptól kezdve kijárunk babakocsizni. Imádja, ki sem lehet hagyni ezt a programot. A Mátrában lakom elég magasan, itt mindig hűvösebb van, de a friss levegőtől biztos, hogy semmi baja sem lesz. Vidd ki minél hamarabb, persze jól felöltöztetve. Az orrán meg a kezén érzed, hogy fázik-e vagy melege van-e.
2012. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell nagyon fosóztatni a gyerekeket. Ha meggyógyult akkor vidd! Minnél többet. Nekem a gyerekorvos állandóan elmondja, hogy MINDEN NAP vigyem ki, kivétel ha szakad az eső :)

A fiam okt. 4-én született. 10 napot voltunk a kórházban, hazajöttünk és másnap már levittem az udvarunkra 20 percre, és a következő naptól mentünk sétálni. Elöszőr fél órát aztán egyre többet. Mire 3 hetes lett elmentünk bevásárolni is.

2012. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!