Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikrek után 14 hónappal kistesó...

Ikrek után 14 hónappal kistesó. Segítség nélkül kibírható?

Figyelt kérdés
Ikerbabáim vannak, most úgy néz ki újra terhes vagyok. (a kicsik 2. inszem után fogantak, nem védekeztünk). Még félek felhívni a dokit. Azt sem tudom, hogy fizikailag ikerterhesség után mennyire vállalható. De ha azt mondja, hogy igen, akkor is félek mi lesz, ha megszületik. Már most elég fárasztóak a napjaim :) Nulla segítségem van napközben, este a férjem persze mindenben segít, de sokat dolgozik. SZerintetek bevállalható három gyerek ilyen kis korkülönbséggel?

2012. nov. 12. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 20 hónapos a kisfiam, és 1 hónaposak az ikreim. Nagyon-nagyon kemény és nehéz. Rendesen össze kell szednem magam, hogy a jó oldalát tudjam nézni a dolognak, főleg éjszaka, amikor a háromból valamelyik mindig ébren van, én pedig hetek óta nem aludtam. Talán, ha nagyobbak lesznek a kicsik, akkor könnyebb lesz, de egyelőre nem látom az alagút végét. Mi kis korkülönbséget szerettünk volna, de egyáltalán nem terveztük, hogy ikreink lesznek... Spontán terhesség volt. Én azt mondom, vállalható, mert később nekik nagyon jó lesz, hogy szinte egyszerre nőnek fel, de most még borzalmas...
2013. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 11 hósak voltak az ikrek, amikor terhes lettem a 3. babával, Ő is 11 hós volt amikor terhes lettem a 4. babával, Ő is 11 hós volt, amikor tehes letem az 5. babával, Ő pedig 2.5 hós volt, amikor terhes lettem a 6. babával (most vagyok 16 hetes)

Sem házimunkában, sem kerti munkában (nyáron a mezőgazdasági munkákat is nagyrészt egyedül csinálom) sem gyereknevelésban nincs segítségem, mégis megvagyunk. Én is fáradt vagyok, de nem bánom, hogy így alakult az életünk, a gyerekek mindenért kárpótolnak.

2013. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6 gyerekes.Te miből vagy?Hihetetlen erőd lehet!Gratulálok!:)
2013. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ugyanabból az anyagból vagyok összegyúrva, mint bárki más,csak talán egy kicsit jobban feszegetem a határaimat, mint amit nagy átlagban az emberek bevállalnak.

De közönöm a gratulációt, jól esik!

2013. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!