Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek esett le/ki valahonnan...

Nektek esett le/ki valahonnan a babátok? Mennyi idősen? Hogy történt? Lett valami baja?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%
Nővérem kisfia anno a hintából esett ki,de úgy aranyom,hogy nővérem még a szemét sem vette le róla,mégis megvolt a baj pillanatok alatt.Hátul betört a feje,varrni kellett,tesóm sokkot kapott,amúgyis pánikolós.2 éves volt a kisfia akkor és miután berohant vele tesóm az orvoshoz, megsimogatta nővérem arcát a picúr,és mondta neki,hogy "ne sírj anya,nincs semmi baj,csak megvarr a Laci bácsi." :)
2012. nov. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kislányom a franciaágyról esett le 2-3 alkalommal, amikor 2 másodpercre elfordultam. Nem lett semmi baja, csak megijedt meg persze én is. De szerencsére mindig nagyobb volt az ijedtség.
2012. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam többször is leesett,sosem lett baja:

10 hónaposan kimászott a kiságyból a rácsvédőt használva lépcsőként hajnali 2-kor,hatalmas puffanásra ébredtünk....


2x álmában a mi ágyunkról,átgördült a mellé emelt takarókupacon.Egyszer éjfélkor,másszor este 11 körül.Amúgy nagyon forgolódós,álmában "jön,megy",gurul,tekereg.


Egyszer 2 szék közé csúszott be,hátrafelé lendülve kicsit a fejét odaütötte,de nem nagyon.


Ma meg tiltásom ellenére felmászott a konyhaasztalra,és mikor rászóltam,és közeledtem felé,gyorsan el akart iszkolni az asztal másik vége felé,leeresztette a lábait,aztán a kezein csüngve jött rá,hogy nem ér le a lába(1,5 éves most),ezért lehuppant,de közben odacsapta kicsit az állát.

Nem sírt sokáig egyik eset után sem.Elég keményfejű gyerek... :)

2012. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!