Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababarát szálloda horvátorszá...

Bababarát szálloda horvátországban? Hol van olyan, estleg voltatok valamim olyan helyen? 4hós babával mihez tudunk ott kezdeni, valami jó tanács,5let? Szeptember végén mennénk

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy ezt írom, lehet, hogy le is leszek pontozva, de én nem vállalnék be egy ilyen hosszú utat a babával. Tudom nem ez volt a kérdés, de igazából csak sétálni tudsz vele,és szerintem semmi más olyat nem tudsz, amitől azt érezné, hogy nyaral Horvátországban.
2009. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi elosszor 18 hosan voltunk Torokbe,de iszonyu volt.A 2.babaval 4 hosan voltunk Siofokon az iden,hat hagyjuk...Minden volt csak nyaralas nem.Meg jo hogy autoba tudtunk ulni es hazajottunk.Bocsi, nem ez volt a kerdes,tudom.Napkozben felborult minden,alig szopizott,minden mas erdekelte,az esti alvasok katasztrofak voltak.Hulla voltam.De nektek so szerencset,hatha maskepp alakul!
2009. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok.Horvatorszagban a Rab sziget nagyon jo!!!Lopar reszen tuti babaknak ,kisgyerekeknek a tenger.Naggyon lassan melyulo,homokos a strand,tobb szaz meteren!Naprnyot szurtunka tengerbe-homokba,es bokaig er vizben homokozott a lanyom anno!Szep a belvaros is,es rengeteg fakultativ lehetoseg is van kirandulasra is!!!Naprnyot kettot,kissatort a babanak vigyetek,amiben napkozben alszik,fujja a szel az apro homokot!!!

Szallodat nem tudok,de magan hazak vannak iszonyu olcson.Mi soha nem foglaltunk elore,es ott a helyszinen mindig valogattunk!!!!Jo nyaralast!

2009. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is Rab szigetén lopart javaslom!

Baromi nagy homokos tengerpartja van, bár a ti babátok még nem tudja kiélvezni tényleg nagyon szép a sziget is.

2009. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!