Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos elvetéltem. Szombat...

Sajnos elvetéltem. Szombat óta rendesen vérzek. Nem volt darabos. Szerintetek?

Figyelt kérdés
ma délután volt két alvadt vér darab a wcn. ez most darabosnak számít vagy nem? igaz előtte feküdtem és a kettő között kb3-4 óra telt el. azért kérdezem mert dokim azt modta h ha darabos vagy ha görcsölök(ami nincs), akkor szóljak és sajna műtét. de nekem már 5 napja meg van jelentős vérzéssel. ha darabos lenne akkor nem az elejétől lenne? lehet h buta kérdés de nem tudom eldönteni. köszi a válaszokat!
2010. jún. 9. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom...:-(


Hááát, elvileg ha nem fáj semmi, akkor talán nincs gond, de várjál holnapig, és ha jön még vmi "darabka", akkor inkább nézesd meg, biztos ami biztos.


Gyógyulj meg!

2010. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 9. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Együttérzek Veled :(((

Szerintem ha 5 napja megvan, és nem görcsölsz, akkor valószínűleg magától ki fog tisztulni a szervezeted. Az lenne a legjobb.

De ne add fel, és előbb-utóbb biztosan érkezik majd a baba Hozzátok. Csak mindig gondolkodj pozitívan. Tudom ez most nehéz, de másképpen nem megy.

KITARTÁS.

2010. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!