Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is bele szól anyósotok...

Nektek is bele szól anyósotok abba hogy mit hogy csináljatok a gyerekkel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 08:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2012. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
nekem anyukám akar beleszolni a gyereknevelésbe.
2012. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Szia.

Konkrétan nem szól bele, csak tanácsokat ad, hogy szerinte, hogy kéne. Én meg vagy megfogadom vagy nem. De ebből sosincs sértődés. Bár majd kiderül mi lesz később, mert még csak 9 napos a kislányom.

2012. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem szól bele. Konkrétan annyira nem érdekli a 3 hónapos unokája, hogy volt nálunk eddig 4x. Ebből 2 alkalom fél óráig tartott. Az egyiknél aludt a gyerek. 1-szer tíz percig volt, akkor is aludt a baba, 1-szer pedig 5 percig volt.
2012. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem szól bele, mert nem hagyom. Néha elenged 1-2 jótanácsot, de általában hülyeséget mond. Úgyhogy egyik fülemen be, a másikon ki. Anyukám nem ilyen, ő csak néha megjegyzi, milyen jól van nevelve a gyerek, aki 3éves.
2012. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekem állandóan elmondja, hogy szerinte hogy kéne-persze nem akar beleszólni... (de ha nem úgy csinálom, akkor megsértődik és gyűlik benne a feszkó, aztán elhord mindennek..).

Meg mindig megkapom, hogy az ő fiai sajnos tápszeresek voltak, de már félévesen azt ették, amit ők, így nekem is mikor az elején gond volt a tejemmel egyből mondta, hogy ne hagyjam sírni, adjak tápot neki, azon is felnő. Persze megoldottam és visszahoztam a tejem, erre már egy hónapja kapom, hogy mért nem kóstoltatom már (most 5 hónapos), és mivel most már tényleg kezd elmenni a tejem éppen azon akadt ki, hogy minek költjük a pénzünket HA rizspépre, mikor simán főznék neki egy tejbedarát és jó lenne... Kicsit kiakaszt néha, hogy mindig jobban tudja, de nem szólhatok be neki, hogy hagyjon békén...

Bocs, hogy hosszú lett...

2012. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

nekem kivételesen csodás anyósom van

mindenben segít anyagilag, háttérbe vonul ha úgy látja nincs rá szükség, nem bántana soha se engem se az unokáját

igazi kincs

2012. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

igeen pedig még meg sem született....


egyenlőre férjem leállítja :)

2012. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém már nem :-) Illetve ne legyek szemét, sose próbált konkrétasn beleszólni, csak célozgatott, hogy "az én időmben ezt így csináltuk", meg hogy "csodálkozom, hogy nem teáztatod azt a gyereket", de meg tudtuk beszélni.

Volt egy sikerélményem is: anyósom mindig féltette a gyerekeket, hogy megfáznak a szőnyegen, miért rakom le őket stb. Aztán pár év múlva meséli, hogy az ismerősének a gyereke egész nap a kiságyban meg a járókában van, szegénynek alig van mozgástere, és én milyen jól csináltam, hogy a földön kedvükre mozoghattak a kicsik. Ez eléggé jólesett :-)))

2012. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!