Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes tápszeres baba mennyit...

6hetes tápszeres baba mennyit eszik és hányszor? Ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
6hetes a kisbabám és eddig 3óránként keltettem, hogy egyen.Most próbálom ahhoz szoktatni,hogy magától keljen fel, ha éhes, de pl.tegnap éjszaka 8órán át nem evett!Nekem ez annyira furcsa, hogy eddig 3óránként evett egy adagot most meg 8órán át semmi...Mit tegyek?egyenlőre maradjon meg a felkeltés vagy ne?

2012. okt. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne keltsd fel,ha éhes lesz fel fog kelni!

Az enyém 1 nap 8x evett 120-150ml-t!

2012. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
Jézusom, nehogy felkeltsd enni!!!! Tudja ő hogy mikor éhes. Örülj , hogy alszik. 6 hetesen az enyém már átaludta az éjszakákat, de úgy hogy este 9-től reggel 9-ig.
2012. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

IGen- enyémek is mind a három tápis volt születésétől, de sosem keltettem egyiket sem éjszaka, nappal sem!! De nappal maguktól keltek 4óránként, éjszaka nagyon hamar átaludták.

Fel ne ébreszd, had aludjon- neked is jó pihit!!!

HIdd el, az biztos, hogy ha éhes, jelezni fog!!!

2012. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 óránként evett 6 hetes korában 60-80ml-t, most 2 és fél hónapos, de szintén 3 óránként eszik, 100-120 ml-t. Ha nem kér enni, ne keltsd fel! Kelni fog ha éhes lesz, ne aggódj. Ilyenkor az enyém 2x kelt, de örültem volna ha végigalussza az éjszakát. Gyarapodik szépen, akkor nincs baj! 6 hetesen 6 és fél órát aludt egy huzamban, utána kelt enni. Most, h ennyi idős, 4 és fél óránként kel éjszaka.
2012. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!