Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha akaratod ellenére apadt el...

Ha akaratod ellenére apadt el a tejed, akkor az mikor és hogyan történt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
3,5 honapos volt a fiam sajnos 2 honapos koraban ujra elkezdtem menstrualni es emiatt.tovabbi 1,5 honapig kuszkodtem kiprobaltam mindent de a vege az lett h par csepp jott ki az is ugy h mar verzett a cicim....
2012. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor a kisfiam másfél hónapos lett, akkor apadt el teljesen. Epeköveim voltak, amiktől iszonyatosan görcsöltem, így hogy valamennyire elviselhető legyen, szigorú diétát kellett tartanom, amitől elment a tejem. Ha nem tartom a diétát, akkor pedig mozdulni nem bírtam volna a rengeteg görcsöléstől.:( Még a diéta ellenére is jó párszor kerültem ügyeletre.
2012. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4.5 hónap után végleg elapadt.abbol az első három honap sok tejjel volt,aztán hirtelen lett vége.Hormonszintjeim felborultak,aztán volt-nincs....
2012. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos korában. költözés, stressz miatt szerintem, de hat hónapos koráig, amíg csak anyatejet kapott, végig kínlódtam, hogy elég legyen neki.
2012. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem most kezd pangani. A fiam nem soká 8 hónapos és nem akar szopizni. Be sem akarja kapni.
2012. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 és fél hós volt, akkor kezdett kevesebb lenni, sok stressz, kellett mennem koponya ct-re, mert azt hitte a doki hogy agytrombózisom van! A kontrasztanyag miatt 2 napig nem szopizhatott, hiába fejtem, utána már el sem fogadta. És el is apadt!
2012. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleve nehezen indult be (császáros voltam), már 5 hetes volt kisfiam, és még mindig csak cseppecskék jöttek a mellemből, nemhogy spriccelt volna, amikor megnyomom... fejtem, masszíroztam, szaporító fejést csináltam, ittam teát, szedtem homeós bogyót, és nagy nehezen beindult. Mindig kellett adnom kisfiamnak mellé tápis kiegészítést, mert soha nem volt elég a melleimben. Aznap reggel, mikor 5 hónapos lett, kiköpte a mellem, és sírt. Lefejtem, a két mellemből jött le 30 ml, és mindezt sikerült 24 órás nem szoptatás után produkálnom. Így nem láttam tovább értelmét, és feladtam az egész szoptatásosdit. :( Nagyon bánt a mai napig, de én még örülhetek, hogy egyáltalán ennyi ideig sikerült, ugyanis a családunkban másfél-két hónap volt eddig mindenkinél a maximum. Én ezzel még így is rekordot döntöttem. Valószínűleg nagyban genetika az egész. :((
2012. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!