Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogy vágjam le a...

Mikor és hogy vágjam le a babám haját hogy ne féljen?

Figyelt kérdés
még nem kell vágjuk delehet szokatni a hajnyíróhoz?ki hogy csinála h ne legyen üvöltés?
2012. nov. 13. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fodrásszal vágattam neki! Fogtam az ölemben, vittem játékot, beszéltem hozzá. Nagyon jól tűrte.
2012. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell túl nagy feneket keríteni neki. A kezébe nyomtam a hajnyíró kicsi keféjét, beült apa ölébe és levágtam a haját. Nagyon tetszett neki, ahogy hullottak a tincsei. Most már a végén ő kefélheti ki a hajat a gépből.
2012. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férjem vágja a kisfiamnak. Ha viszonylag korán hozzászokik a hangjához, akkor nem lesz probléma. Nálunk az első kettő hajvágás egy üvöltés volt, mert elég hosszú volt a haja, félt is, de utána már ő mondogatta, mikor a férjem vágta a sajátját, hogy neki is.
2012. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen kezdtük. Előtte a kisfiam kezébe adtam a hajvágót, hadd ismerkedjen vele. Álljatok hozzá úgy, hogy egy jópofa játék! Soha nem volt gond (eddig még). Havonta vágjuk. 20 hónapos.
2012. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig nézte ahogy az apjának nyirom,aztán mondogattam hogy neki is kell lassan,apja ölébe ült,és lenyirtam,nem volt semmi,látta előtte sokszor.
2012. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos volt a fiam, mikor hajnyíróval letúrtam a haját. Beültettem az etetőszékbe, adtam neki egy kis könyvet nézegetni. Semmi gond nem volt, azóta is imádja a hajvágást, mindegy ki csinálja (én vagy fodrász).
2012. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!